Zbiórka Zbiórka na sprzęt gastronomiczny - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na sprzęt gastronomiczny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zbiórka na sprzęt gastronomiczny - zdjęcie główne

Zbiórka na sprzęt gastronomiczny

75 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Małecki - awatar

Sebastian Małecki

Organizator zbiórki

Witam, wraz z moim serdecznym przyjacielem Tomkiem mamy wspólne marzenie o otwarciu własnego cateringu lecz jest to dość drogie marzenie ze względu na wysokie ceny sprzętu gastronomicznego. Jesteśmy absolwentami szkoły gastronomicznej z Warszawy.  Kochamy to co robimy dla innych czyli gotujemy. Największą dla nas zapłatą jest zadowolenie osób które miały możliwość spróbowania naszej kuchni. Dla nas nie ma rzeczy nie możliwych, podejmiemy się każdego wyzwania i z każdym sobie poradzimy. Mamy już za sobą kilka imprez na których gotowaliśmy i póki co zsyłane były w naszym kierunku same pochwały :) Na chwilę obecną obaj pracujemy lecz nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek większe zakupy sprzętu dla przykładu podam np. zwykły piec gastronomiczny jest to wydatek rzędu 30-40 tys zł. Cel zbiórki chcemy przeznaczyć na zakup niezbędnego małego sprzętu jakim jest np. blender lub zestaw troszkę większych garnków bez których niestety nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Obecnie jeśli dostaniemy możliwość gotowania dla kogoś to korzystamy z kuchni tej osoby lecz w naszych planach jest wynajęcie lokalu w którym będziemy mogli ciężko pracować w ekstremalnych warunkach zdobywając dalsze doświadczenia jak i zadowolenie gości. Liczymy na dobre serce osób chętnych do pomocy i skosztowania naszych dań. Początki zawsze są ciężkie ale kiedyś trzeba zacząć. Pomimo bardzo młodego wieku ponieważ mamy 23 i 22 lata jesteśmy gotowi do walki z konkurencją w dziedzinie gastronomii ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
75 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Sebastian Małecki - awatar

Sebastian Małecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy darczynca - awatar
Anonimowy darczynca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij