Zbiórka Pomóż rodzinie - zdjęcie główne

Pomóż rodzinie

852 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Glapińska - awatar

Monika Glapińska

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika , Romana nie znałam zbyt dobrze . Emanuelę znam kilka miesięcy , ale czuję jakbym znała ją całe życie dlatego postanowiłam ,za jej zgodą poprosić o pomoc. Jej rodzina , mąż Roman i syn Oskar jest dla niej najważniejsza, tak jak była dla Romana. Ten młody, 45 letni mężczyzna miał przed sobą jeszcze wiele lat do tego , aby pokazać Oskarowi jaki świat jest piękny.Chciał dać rodzinie wszystko co najlepsze , często nie zwracając uwagi na swoje zdrowie. W tym celu 24.09.2019r wyjechał do pracy do Danii i tam stała się tragedia . 28.09.2019 wieczorem nic nie wskazywało na to , że jego życie zakończy się przedwcześnie. W tej chwili rodzina została z sama z ogromnym bólem w sercu , ale i problemem finansowym.Ciało Romana trzeba sprowadzić do Polski , aby można było godnie pochować go w grobie u boku ich synka Romeczka . Bardzo proszę o pomoc , każdy grosz , złotówka to wielka pomoc. Nie ulżymy w bólu  żonie , ani synowi , nie zmniejszymy cierpienia mamie Romana ani pozostałej rodzinie , ale możemy chociaż trochę odciążyć ich w ogromnych kosztach, a czas działa na naszą niekorzyść  . Wierzę , że są osoby które nie przejdą obojętnie obok tej rodziny która przechodzi kolejne w swoim życiu "ostateczne" rozstanie. Bardzo dziękuję za wpłaty w imieniu swoim i rodziny Śp Romana.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
852 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Glapińska - awatar

Monika Glapińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
50
Henryk Łuczak - awatar
Henryk Łuczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przemek Wojtas - awatar
Przemek Wojtas
100
Sylwia Mateusz Olszewscy - awatar
Sylwia Mateusz Olszewscy
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij