Zbiórka Operacja basseta Puzona - zdjęcie główne

Operacja basseta Puzona

0 zł  z 1 670 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Ekiert - awatar

Maria Ekiert

Organizator zbiórki

Mój basset ma na imię Puzon. Mam go od szczeniaka. Obecnie jest ośmiolatkiem. Dwa lata temu, w czasie spaceru, został bestialsko potrącony na przejściu, a następnie przeciągnięty pod autem około 400 metrów. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku tego wypadku Puzon jest oskórowany i niestety ma niewładną przednia łapę. Dzięki pomocy pieska  - Mokasynka, którego przygarnęłam, dzięki zabawie Puzonik nie stracił dawnego wigoru i nadal jest bardzo aktywny. Niestety podpiera się kolanem podkulonej łapy, a do tego bardzo obciąża drugą. Przednią łapę. Na drugiej łapce ciągle otwiera mu się rana po wypadku. Ciężko na to patrzeć.  Od dwóch lat staram się zebrać około 2500 złotych, ale z uwagi że sama utrzymuje dom, nie mogę osiągnąć celu. Policzyłam, że w tej chwili wystarczy mi już 1670 złotych, żebym mogła pomóc Puzonowi. Mieszkam niedaleko Krosna, gdzie jest klinika, która podejmie się tej operacji. Bardzo proszę o pomoc mnie i mojemu psu, którego kocham nad życie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 1 670 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Maria Ekiert - awatar

Maria Ekiert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij