Zbiórka Ratujemy schroniskową staruszkę! - miniaturka zdjęcia

Ratujemy schroniskową staruszkę! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ratujemy schroniskową staruszkę! - zdjęcie główne

Ratujemy schroniskową staruszkę!

635 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Finansowanie zabiegu usunięcia polipa z nosa, dalsza diagnostyka i leczenie Muchy!

Mucha, to sunia w wieku ok. 14 lat, która większość swojego życia spędziła w boksie w biednym przytulisku prowadzonym przez bardzo wiekowego już pana, w którym pomagaliśmy.

Lata mijały, a Muszki nikt nie chciał adoptować, choć robiliśmy jej piękne zdjęcia i ogłaszaliśmy w różnych miejscach..

1,5 roku temu zostaliśmy wyproszeni z terenu przytuliska przez owego wiekowego pana, nie chciał już naszej pomocy i twierdził, że sobie poradzi... My jednak nie odpuszczaliśmy i co jakiś czas zaglądaliśmy ukradkiem do schroniska, aby kontrolować stan zwierząt

2 stycznia 2018 udało nam się uratować Muchę. Od razu pojechała do kliniki weterynaryjnej, gdzie czeka na zabieg usunięcia polipa z noska, dalszą diagnostykę i leczenie. 

Na ten moment wiemy już, że sunia cierpi na przewlekły stan zapalny, przechodzący w ostry i ma problemy z tarczycą. W piątek - 5.01.2018 r. - czeka ją zabieg. Na dniach dowiemy się czy to okropieństwo z nosa nie jest czasem złośliwym nowotworem...

Po operacji Mucha nie wróci już do schroniskowego boksu, mamy dla niej zarezerwowany hotelik, ale usilnie będziemy szukać domu tymczasowego lub stałego!

Pomóżcie nam uratować Muchę, to wspaniała sunia, która zasłużyła w pełni na ciepły kocyk i kochanego opiekuna! Dajmy jej znowu cieszyć się życiem!!!

Faktury i opis leczenia Muchy będą dostępne są na życzenie. Szczegółowych informacji udzielić może też jedna z naszych wolontariuszek: Iza - 501 434 618

Fundacja Zwierzochron to organizacja pozarządowa działająca na rzecz zwierząt w potrzebie - także tych, których opiekunów nie stać na kosztowne leczenie.
Jesteśmy organizacją non-profit, utrzymujemy się dzięki ofiarności Darczyńców i nie pobieramy wynagrodzenia za naszą pracę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Zwierzochron - awatar

  Fundacja Zwierzochron

  06.02.2018
  06.02.2018

  Z wielkim bólem informujemy, że nie udało się zrealizować planów na wspaniałe życie Muszki... Przy wycinaniu polipów z nosa okazało się już, że są przerzuty. Badania histopatologiczne potwierdziły okrutny scenariusz - nowotwór jest złośliwy i niestety ma tendencje do powrotów. Liczyliśmy jednak, że sunia pożyje jeszcze jakiś czas. Tymczasem pojawiły się krwotoki z nosa, pies był bardzo obolały, weterynarz zalecił silne leki przeciwbólowe.
  Po paru dniach w takim stanie nie było sensu jej męczyć. Zdecydowaliśmy się na eutanazję. Jest nam niezmiernie przykro, że tak krótko cieszyła się życiem we względnym komforcie :(

  Zdjęcie aktualizacji 11 710

635 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EwaT - awatar
EwaT
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij