Zbiórka Móżdżek Alexa - zdjęcie główne

Móżdżek Alexa

39 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Zając - awatar

Ania Zając

Organizator zbiórki

Witam!

Jestem Alex, jestem malutkim bo dopiero 2,5 miesięcznym kocurkiem. Zostałem adoptowany przez moich rodziców w połowie grudnia jako rodzeństwo dla mojego brata Fenka. Pokochaliśmy się już po 4 dniach i żyć bez siebie nie możemy, jednak nie wiem czy będzie nam dane być braćmi, ponieważ jestem chory...

Kilka dni temu dzień zaczął się dla mnie normalnie, wstałem, rodzice dali mi śniadanko, pobawiłem się z bratem i jakoś dzień zleciał. Kiedy dochodziła północ coś strasznego zaczęło się ze mną dziać, upadłem i zacząłem przeraźliwie płakać bo nie wiedziałem co się ze mną dzieje, to tak strasznie bolało a ja nie wiedziałem co mam zrobić. Rodzice wpadli w panikę więc zadzwonili po wujka (on to zawsze wie co zrobić). Żaden weterynarz w okolicy nie odbierał a ja tak strasznie cierpiałem więc wujek owinął mnie kocykiem i pojechaliśmy do najbliższego weterynarza który może mi pomóc, dochodziła 1 w nocy a ja dalej płakałem jadąc 75km do Pana doktora. Rodzice tak strasznie się o mnie bali jak Pan doktor powiedział że mógłbym nie dożyć rana gdybym do niego nie przyjechał tak szybko jak tylko się dało. Pierwsza diagnoza to zaczopowana cewka moczowa i to przez to tak bolało, potem zrobili mi wynik i kolejna diagnoza to chora wątroba. Na tym się nie skończyło, myśleliśmy że mogę mieć raka, ale jak, ja taki malutki, dopiero co poznałem brata a moje życie wisi na włosku? Kolejne diagnozy i kolejny szok dla moich rodziców. Mama płacze, tata próbuje być silny, ale też ledwo daje radę, muszę zostać u Pana doktora a rodzice muszą wrócić do domu. Przez kilka dni byłem w szpitalu, ale dalej nie wiadomo co mi jest, mówią że to wada genetyczna móżdżku ale badania nic nie pokazują i teraz czeka mnie wizyta u neurologa. Pan doktor powiedział że tylko neurolog może powiedzieć jak można mi pomóc, ja tak bardzo chcę żyć.

Rodzice bardzo chcą mi pomóc, ale jak skoro nie mają pieniążków, ledwo dadzą radę zapłacić za Pana doktora który pomógł mi teraz, a co dopiero za kolejną diagnozę. Nie mam czasu czekać, moje ataki mogą się powtórzyć w każdej chwili, a co jeśli stanie się to kiedy rodzice będą w pracy, kto mi wtedy pomoże, mogę wtedy nie doczekać ich powrotu. Nie chcę żeby mój brat musiał patrzeć jak umieram. Chcę być zdrowy dla Fenka i chcę móc mruczeć do uszka mojej mamie kiedy zasypiam obok niej, tak bardzo mi zależy ale co ja taki mały mogę.

Proszę pomóżcie mi zebrać pieniążki na znalezienie odpowiedzi na moją chorobę, bez tego mogę w każdej chwili umrzeć, a ja nic złego nie zrobiłem żebym musiał umierać.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
39 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Zając - awatar

Ania Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij