Zbiórka Piękna niepełnosprawność - miniaturka zdjęcia

Piękna niepełnosprawność

Zbiórka Piękna niepełnosprawność - zdjęcie główne

Piękna niepełnosprawność

61 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Jędroszkowiak - awatar

Katarzyna Jędroszkowiak

Organizator zbiórki

Jestem mamą 6 dzieci czwórka z nich posiada orzeczenia o niepełnosprawności w tym dwójka ostatnich dzieci to bliźniaki Piotruś i Pawełek to właśnie dla nich chcemy zorganizować ta zbiórkę każdy z nich posiada orzeczenia o znacznym stopniu niepełnosprawności Piotrek jest od roku cały czas w diagnozie na dzień dzisiejszy jego rozpoznanie to mózgowe porażenie dziecięce Piotrek nie mówi nie chodzi porusza się po kolanach posiada z powodu wady wzroku okularki ma też problemy hematogiczne pomimo tych problemów zdrowotnych jest bardzo uśmiechnięty. Pawełek jest odwrotnoscia Piotrusia lubi chodzić lubi biegać bardzo ładnie zaczyna mówić Pawełek również posiada orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności ponieważ od urodzenia ma problemy oddechowe i gastroenterologiczne. Chcieli byśmy aby ta zbiórka umożliwiła nam zakup rikszy rowerowej można pomyśleć po co taka duża kwota ale to dlatego żeby polepszyć przemieszczanie się nasze po mieście posiadamy wózek bliźniaczy którym chłopcy już nie wyjeżdżają z racji że dla Piotrka jest on bardzo nie wygodny. Zakupilismy też ryksze która po 3wyjazdach się popsuła Piotrek nie potrafił w niej samodzielnie siedzieć pasy były dla niego bardzo nie wygodne które przecierały mu szyję co prawda materiał który się popsuł samodzielnie podszyłam ale z powodu choroby Piotrusia jest ona nieodpowiednia dla niego. Planujemy również przeprowadzkę z dala od centrum dlatego nowa ryksza bardzo by nam pomogła w dojazdach na rehabilitacje i dodadatkowe zajęcia dla Piotrka. Kwota którą chcielibyśmy ubierać jest dość wysoka a to dlatego że ryksza która spełnia Piotrusia wymagania jest dość droga. Każdej osobie która zechce nam pomóc z góry bardzo dziękujemy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    02.08.19
    02.08.19

    Zdrówka dla calej rodzinki 😊

61 zł z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Jędroszkowiak - awatar

Katarzyna Jędroszkowiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julia - awatar
Julia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij