Zbiórka Zstrzyki - kolano po operacji - miniaturka zdjęcia

Zstrzyki - kolano po operacji Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zstrzyki - kolano po operacji - zdjęcie główne

Zstrzyki - kolano po operacji

0 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwek Syl - awatar

Sylwek Syl

Organizator zbiórki

Był grudzień 2015 roku. W drodze do pracy, przed wejściem do budynku poślizgnąłem się i uderzyłem z impetem kolanem o betonowy chodnik. Nie było śniegu, ale był przygruntowy przymrozek i osadzająca się mgła. To wystarczyło, żeby płyta chodnikowa była śliska. Miałem operację kolana. Rzepka była roztrzaskana w drobny mak. Część rzepki usunięto, a cześć udało się połączyć drutami Kirschnera i popręgiem Webera. Po pół roku usunięto zespolenie. Obecnie rzepka jest pozbawiona praktycznie chrząstki. To może spowodować, że chrząstka stawu zostanie starta przez chropowatą część rzepki. Aby móc zapobiec przykrym następstwom wypadku, trzeba wstrzyknąć odpowiedni preparat, który złagodzi tarcie rzepki o staw kolanowy. Pieniądze, które uda mi się zebrać dzięki Waszej pomocy, będą przeznaczone na zastrzyki Synvisc 3x2ml. Taki preparat zalecają mi ortopedzi. Są to trzy zastrzyki, które bierze się w odstępie tygodniowym raz na rok lub dwa lata. Niestety koszt jest wysoki, bo w przedziale 750-1000 zł. Wyczerpałem wszelkie możliwe środki dotyczące walki o odszkodowanie od właściciela budynku. Niestety nie było świadków wypadku, nie było też śniegu. Była pisana skarga do Rzecznika Finansów i nic to nie dało. Będę niezmiernie wdzęczny za jakąkolwiek pomoc pieniężną udzieloną z Waszej strony. Nie stać mnie na tak duży jednorazowy wydatek w obecnej chwili. Nawet jeśli będzie to 200-300 zł, to już będzie dla mnie to wielka pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwek Syl - awatar

Sylwek Syl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij