Zbiórka Proteza nogi prawej z kolanem - miniaturka zdjęcia

Proteza nogi prawej z kolanem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proteza nogi prawej z kolanem - zdjęcie główne

Proteza nogi prawej z kolanem

20 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Hejniak - awatar

Dominika Hejniak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, z tej strony Dominika. Jestem córką 56 letniego Krzysztofa.

Ponad 3 tygodnie temu, tata zasłabł po wyjściu od lekarza i na terenie Szpitala, pomogła mu wzywając karetkę jakaś dobra kobieta. Tata bowiem przez prawie rok, leczył się na niewydolność żył. Był raz na zabiegu udrażniania żył, jednak nie do końca wszystko się udało, biorąc pod uwagę, że tata ma również problem z sercem i ciśnieniem. Jednak w szpitalu był poddany obserwacji, oraz przygotowywany do głównego zabiegu "przepchania" żył. Przeddzień operacji tata został poddany dwóm operacjom - wtawiony został (z tego co pamiętam, jak lekarz mówił -a'la rozrusznik, żeby krążył krew w nodze), jednak mimo, iż wszystko wydawało się, że się udało...następnego dnia po nieprzespanej nocy, z ogromnymi bólami..tata musiał podjąć w 10 minut decyzję o amputacji nogi, która miała odbyć się za 2 godziny. Ja mieszkam 250 km od szpitala i gdy tylko brat mnie poinformował o tej sytuacji szybko pojechałam do taty, ale gdy się obudził..nogi prawej od uda w dół już nie było-ona umarła i zagrażała Jego życiu. I tak z dumnego mężczyzny, silnego...gdy go przytuliłam płakał jak dziecko :'(...tata mieszka sam 10 km od Piotrkowa Tryb. Samochód to główny łącznik jego z miastem i ludźmi, bo Meszcze to mała miejscowość. Najgorsze jest również to, że tata nie ma nawet łazienki...jest po rozwodzie z mamą, a ja mieszkam prawie 300 km od Niego. Tatę wzięła mama do siebie, żeby pomóc w podstawowych czynnościach. Ja mieszkam sama z Synkiem i muszę pracować, żeby się utrzymać, płacąc prawie 2000 czynszu. Liczyliśmy na ubezpieczenie w Allianz, które tata od wielu lat posiada, grupowe, jednak tam poinformowali nas, że w zakres jego pakietu nie wchodzi amputacja...i wypłata na tę rzecz pieniędzy...masakra jakaś :( a NFZ wypłaci tacie 1600 zł. Zaznaczam, że tata jest od prawie roku na rencie rehabilitacyjnej, w wys. 1200 zł, ponieważ posiadał całkowity zakaz pracy..

Proteza kosztuje ponad 20 000 tyś, biedny załamał się...dlatego postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce, choć wiem, jak wielu ludzi jest w beznadziejnej sytuacji, 

jak wiele dzieci choruje, bo sama z Synem swoim otarłam się o najgorsze rzeczy...

Jednak nie mam wyjścia. Tata i mama są w życiu najważniejsi...Nie zostawię Go.

Próbuję walczyć o jakieś pieniądze na pomoc dla taty - podstawowe rzeczy, które pozwolą mu się jakoś podnieść..

Dominika


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Hejniak - awatar

Dominika Hejniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij