Zbiórka Zdążyć pomóc,by mogły żyć - miniaturka zdjęcia

Zdążyć pomóc,by mogły żyć

Zbiórka Zdążyć pomóc,by mogły żyć - zdjęcie główne

Zdążyć pomóc,by mogły żyć

1 291 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

Sala rehabilitacji psów agresywnych i lękliwych przebywających w schroniskach - marzenie z dzieciństwa, które ma szansę się spełnić i odmienić psie życie.

Kilka słów o sobie?

28 lat. Psi trener. Inspektor OTOZ Animlas. 

Co jest dla mnie najważniejsze? 

Mąż, który jest ogromnym wsparciem w walce o te bezbronne, porzucone istoty. Moje córki - pierworodna Oliwka i pierwokupna, czworonożna Bejsi. Resztę serca ogarnęły pokrzywdzone bezdomniaki.

Moja przygoda z psami zaczęła się już w dzieciństwie.  Nie pamiętam by był czas, w którym nie miałabym psiego towarzysza. Od 2006 roku zajmuję się adopcjami psów. Pomoc psom bezdomnym stała się dla mnie inspiracją a w końcu sensem życia.

Odbyłam ponad roczny kurs trenerski podczas którego nacisk praktyki był położony na pracę z psami schroniskowymi. Zdobywanie wiedzy i doświadczenia na tym się nie zakończyło - nadal zdobywam wiedzę oraz umiejętności na różnych seminariach czy warsztatach. Od 4 lat prowadzę własną szkołę dla psów, która skierowana jest głównie do psów adoptowanych. Od 3 lat przygotowuję psy do adopcji w naszym punkcie przetrzymań. Spotkałam się z wieloma przypadkami psów agresywnych czy lękliwych. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że w schroniska przebywa mnóstwo psów lękliwych czy agresywnych, które nie mają najmniejszych szans na adopcję. Dlatego w głowie narodził się plan by wyciągać "trudne" przypadki ze schronisk i podarować im szansę na nowe życie. Tak powstał plan sali rehabilitacji psów lękliwych i agresywnych. Sali, która wyposażona w odpowiedni sprzęt, odpowiednio i z rozmysłem rozplanowana  pozwoli na spokojną budowę relacji, poznawanie świata w sposób bezpieczny. Dzięki takiej możliwości sposób rehabilitacji zaburzeń zachowań przebiega sprawniej dodatkowo psiak przebywa w warunkach domowych, uczy się życia w rodzinie.

Jestem również Inspektorem OTOZ Animals - niejednokrotnie psy odbierane interwencyjnie z patologicznych warunków potrzebują specjalistycznej opieki, którą ciężko jest zapewnić w schronisku czy kojcu.

Zebrane oszczędności z działalności gospodarczej pozwoliły na zakup lokum w skład, którego wchodzi sala i pomieszczenie na kojec wewnętrzny oraz kojec zewnętrzny z dużym wybiegiem. Całość jest ogrodzona. Udało nam się poprawić i uszczelnić ogrodzenie. W tej chwili trwają prace nad odremontowaniem kojca zewnętrznego, porządkowanie miejsca na salę. Niestety pochłonęło to wszystkie oszczędności :(

Pozostaje kwestia odremontowania sali i wewnętrznego boksu - część rzeczy na wyposażenie sali jak i wybiegu mamy już zgromadzone. Jednak sala wymaga gruntownego remontu - zmiana drzwi, wylewka, odpowiednie rodzaje podłoża, okna, poprawka ścian  itd :(


Czas zbierania i odkładania funduszy trwa i trwa a tym samym dni uciekają, wiele psiaków nie dostaje szansy na zmianę swojej sytuacji, odchodzą w schroniskach, zostają usypiane :(

Sala rehabilitacji psów trudnych i podarowanie im szansy na nowy dom to moje marzenie, które już jest tak bliskie realizacji a ciągle gdzieś poza zasięgiem.

Bez Waszej pomocy i Waszego wsparcia jeszcze długooo nie będziemy mieć takiej możliwości. Nie łudzimy się, że uda nam się uzbierać całą kwotę jednak każda, nawet najmniejsza wpłata pomoże w realizacji Sali Rehabilitacji i pomocy tym najbardziej skrzywdzonym przez człowieka.

Chociaż sala zlokalizowana jest na podkarpaciu to szansę na nowe, lepsze życie chcemy podarować psiakom z całej Polski.

Jeśli nie jest Ci obojętny los psiaków pozbawionych szansy na nowe życie - wesprzyj nas!

Dziękujemy za uwagę!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Sylwia Berdechowska - awatar

    Sylwia Berdechowska

    30.04.17
    30.04.17

    13zł od Pani Anii z Krosna - dziękuję za przekazanie pieniążków. Już są w puli zbiórkowej :)

1 291 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Fifi - awatar
Fifi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Fifula - awatar
Fifula
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata Potykanowicz - awatar
Agata Potykanowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij