Zbiórka Zdążyć pomóc,by mogły żyć - miniaturka zdjęcia

Zdążyć pomóc,by mogły żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zdążyć pomóc,by mogły żyć - zdjęcie główne

Zdążyć pomóc,by mogły żyć

2 291 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

Sala rehabilitacji psów agresywnych i lękliwych przebywających w schroniskach - marzenie z dzieciństwa, które ma szansę się spełnić i odmienić psie życie.

Kilka słów o sobie?

28 lat. Psi trener. Inspektor OTOZ Animlas. 

Co jest dla mnie najważniejsze? 

Mąż, który jest ogromnym wsparciem w walce o te bezbronne, porzucone istoty. Moje córki - pierworodna Oliwka i pierwokupna, czworonożna Bejsi. Resztę serca ogarnęły pokrzywdzone bezdomniaki.

Moja przygoda z psami zaczęła się już w dzieciństwie.  Nie pamiętam by był czas, w którym nie miałabym psiego towarzysza. Od 2006 roku zajmuję się adopcjami psów. Pomoc psom bezdomnym stała się dla mnie inspiracją a w końcu sensem życia.

Odbyłam ponad roczny kurs trenerski podczas którego nacisk praktyki był położony na pracę z psami schroniskowymi. Zdobywanie wiedzy i doświadczenia na tym się nie zakończyło - nadal zdobywam wiedzę oraz umiejętności na różnych seminariach czy warsztatach. Od 4 lat prowadzę własną szkołę dla psów, która skierowana jest głównie do psów adoptowanych. Od 3 lat przygotowuję psy do adopcji w naszym punkcie przetrzymań. Spotkałam się z wieloma przypadkami psów agresywnych czy lękliwych. Bardzo dobrze zdaję sobie sprawę, że w schroniska przebywa mnóstwo psów lękliwych czy agresywnych, które nie mają najmniejszych szans na adopcję. Dlatego w głowie narodził się plan by wyciągać "trudne" przypadki ze schronisk i podarować im szansę na nowe życie. Tak powstał plan sali rehabilitacji psów lękliwych i agresywnych. Sali, która wyposażona w odpowiedni sprzęt, odpowiednio i z rozmysłem rozplanowana  pozwoli na spokojną budowę relacji, poznawanie świata w sposób bezpieczny. Dzięki takiej możliwości sposób rehabilitacji zaburzeń zachowań przebiega sprawniej dodatkowo psiak przebywa w warunkach domowych, uczy się życia w rodzinie.

Jestem również Inspektorem OTOZ Animals - niejednokrotnie psy odbierane interwencyjnie z patologicznych warunków potrzebują specjalistycznej opieki, którą ciężko jest zapewnić w schronisku czy kojcu.

Zebrane oszczędności z działalności gospodarczej pozwoliły na zakup lokum w skład, którego wchodzi sala i pomieszczenie na kojec wewnętrzny oraz kojec zewnętrzny z dużym wybiegiem. Całość jest ogrodzona. Udało nam się poprawić i uszczelnić ogrodzenie. W tej chwili trwają prace nad odremontowaniem kojca zewnętrznego, porządkowanie miejsca na salę. Niestety pochłonęło to wszystkie oszczędności :(

Pozostaje kwestia odremontowania sali i wewnętrznego boksu - część rzeczy na wyposażenie sali jak i wybiegu mamy już zgromadzone. Jednak sala wymaga gruntownego remontu - zmiana drzwi, wylewka, odpowiednie rodzaje podłoża, okna, poprawka ścian  itd :(


Czas zbierania i odkładania funduszy trwa i trwa a tym samym dni uciekają, wiele psiaków nie dostaje szansy na zmianę swojej sytuacji, odchodzą w schroniskach, zostają usypiane :(

Sala rehabilitacji psów trudnych i podarowanie im szansy na nowy dom to moje marzenie, które już jest tak bliskie realizacji a ciągle gdzieś poza zasięgiem.

Bez Waszej pomocy i Waszego wsparcia jeszcze długooo nie będziemy mieć takiej możliwości. Nie łudzimy się, że uda nam się uzbierać całą kwotę jednak każda, nawet najmniejsza wpłata pomoże w realizacji Sali Rehabilitacji i pomocy tym najbardziej skrzywdzonym przez człowieka.

Chociaż sala zlokalizowana jest na podkarpaciu to szansę na nowe, lepsze życie chcemy podarować psiakom z całej Polski.

Jeśli nie jest Ci obojętny los psiaków pozbawionych szansy na nowe życie - wesprzyj nas!

Dziękujemy za uwagę!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Sylwia Berdechowska - awatar

    Sylwia Berdechowska

    30.04.2017
    30.04.2017

    13zł od Pani Anii z Krosna - dziękuję za przekazanie pieniążków. Już są w puli zbiórkowej :)

2 291 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Sylwia Berdechowska - awatar

Sylwia Berdechowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Alina - awatar
Alina
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Fifi - awatar
Fifi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Fifula - awatar
Fifula
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata Potykanowicz - awatar
Agata Potykanowicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij