Zbiórka Potrzebne pieniądze na operację - zdjęcie główne

Potrzebne pieniądze na operację

772 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Szczucka - awatar

Aneta Szczucka

Organizator zbiórki

Sami jest jednym z trzynastu psów, którymi zajmuje się Justyna. Ta gromada do znajdki wyrzucane przez ludzi w Halinowie. Justyna ze swoją rodziną już od dawna zajmuje się pomaganiem bezdomnym psom. Nazbierało się  już trzynaście do tego dodatkowo dwa koty. Wszystkie przygarnięte zwierzaki to członkowie rodziny. Wszystko było super do momentu, kiedy to zabrakło taty Justyny. Została ona sama z siostrą i mamą. Niestety zaczęło brakować pieniędzy na utrzymanie tak licznej gromady. Od dłuższego czasu nasz Komitet Hope for all Pets wspiera psiaki Justyny. Wysyłamy jej worki z karmą i pomagamy zbierać pieniądze na psiaki. Niestety nie jesteśmy w stanie pokryć kosztów operacji Sami, gdyż sami utrzymujemy się tylko i wyłącznie z darowizn. Dlatego bardzo prosimy wszystkich Państwa o pomoc w zebraniu środków finansowych, które pomogą w opłaceniu operacji suni. Sami ma zaatakowane listwy mleczne, które pokryte są licznymi guzami. Już raz miała usuwany jeden guz, ale operacja została źle przeprowadzona i w tej chwili do usunięcia są dwie listwy mleczne. Niestety nie mamy środków, aby zapłacić za operację. Dlatego z całego serca prosimy o pomoc dla Sami.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Aneta Szczucka - awatar

  Aneta Szczucka

  29.03.18
  29.03.18

  Sami jest już po operacji. Justyna Kobza zabrała ją do domu. Sunia jest bardzo pocięta. Biedna ma problemy z chodzeniem, teraz odpoczywa. Lekarze twierdzą, że to nowotwór złośliwy😢Przez dwa tygodnie nie może dużo chodzić. Dostała antybiotyk. Koszt zabiegu z antybiotykiem wynosi na tą chwilę 420 zł a to dopiero jedna listwa. Prosimy gorąco Kochani wpłacajcie chociaż po 5 zł dla Sami, udostępniajcie zbiórkę. Pomóżmy Justynie i Sami

  Zdjęcie aktualizacji 13 578

Komentarze


 • Mariola Zabek - awatar

  Mariola Zabek

  20.04.18
  20.04.18

  Zdrowka kochanie!

  • Aneta Szczucka - awatar

   Aneta Szczucka - Organizator zbiórki

   20.04.18
   20.04.18

   Dziękujemy bardzo 💖😊💕

772 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aneta Szczucka - awatar

Aneta Szczucka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Justyna Jechalik - awatar
Justyna Jechalik
20
Adrianna Kuklewska - awatar
Adrianna Kuklewska
10
Wiktoria Konończuk - awatar
Wiktoria Konończuk
2
Małgorzata R. - awatar
Małgorzata R.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Mariola Zabek - awatar
Mariola Zabek
50
Jadwiga Kalisz - awatar
Jadwiga Kalisz
50
Beata Białas Kalarus - awatar
Beata Białas Kalarus
20
JoAsia Kurowska - awatar
JoAsia Kurowska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij