Zbiórka Samochód dla schroniska PILNE - zdjęcie główne

Samochód dla schroniska PILNE

36 529 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 931 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nadszedł ten dzień, kiedy jesteśmy zmuszeni prosić Was, ludzi, którzy są z nami, wspierają nasze działania na rzecz braci mniejszych i po prostu kochają zwierzęta, o pomoc w zebraniu środków na zakup nowego samochodu interwencyjnego. 

Stowarzyszenie OTOZ Animals od 2009 roku prowadzi schronisko dla bezdomnych zwierząt w Elblągu. Od wielu lat niesiemy pomoc zwierzętom z terenu Elbląga i okolic i każdego roku wyjeżdżamy ponad 500 razy, by je ratować.

Samochód, który kupiliśmy kilka lat temu, z uwagi na intensywność używania, odmawia nam już posłuszeństwa. Każde kolejne remonty pochłaniają fortunę to raz, a dwa brak samochodu, chociaż przez kilka godzin dziennie, wiąże się z tym, że nie możemy wyjechać do zwierzaka potrzebującego pomocy. Często w takich przypadkach korzystamy z własnych samochodów, które niestety często po transporcie różnego rodzaju zwierząt, także tych konających,  nie nadają się od razu do użytkowania.

Niestety, nie posiadamy wystarczającej kwoty na zakup nowego samochodu dla schroniska,  ponieważ koszty utrzymywania i leczenia zwierząt, które trafiły pod naszą opiekę, w obecnych czasach, są bardzo wysokie i często przerastają nasze możliwości finansowe.

Nie szukamy nowego salonowego auta bez żadnej rysy, ale pojazdu, który posłuży parę dobrych lat i nie będzie bardzo drogi w eksploatacji. 

Sprawne auto to podstawa, by móc nieść szybko pomoc.

Niejednokrotnie zawozimy też psiaki do nowych domów, lub robimy wizyty, podczas których sprawdzamy jak żyje się naszym podopiecznym w nowych domach.

Taki samochód musi zmieścić kilka klatek, posiadać klimatyzację. 

Często nasz samochód jest jak karetka pogotowia dla ludzi. 

Prosimy z całego serca o pomoc!

Pomóżcie nam pomagać porzuconym, rannym i potrzebującym ratunku zwierzętom.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Iga sozoniuk - awatar

  Iga sozoniuk

  25.04.21
  25.04.21

  Svarowski

 • Mayathebee - awatar

  Mayathebee

  25.04.21
  25.04.21

  Ksiazka polozna z auschwitz

 • Kamila Klimczak - awatar

  Kamila Klimczak

  29.03.21
  29.03.21

  Licytacja Ramka

 • A Oziewicz lic 302 - awatar

  A Oziewicz lic 302

  29.03.21
  29.03.21

  Zapłacone

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  23.03.21
  23.03.21

  Licytacja 161 i 160

36 529 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 931 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 931

Lena Ananicz - awatar
Lena Ananicz
7
Ewka Muk - awatar
Ewka Muk
20
Anna Ananicz - awatar
Anna Ananicz
15
Angelika Em - awatar
Angelika Em
120
Wioletta Rosinska - awatar
Wioletta Rosinska
40
Łucja Fijałkowska lic. 762 - awatar
Łucja Fijałkowska lic. 762
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20
Monika Ziółkowska - awatar
Monika Ziółkowska
25
Anna Chadaj - awatar
Anna Chadaj
32
Amelia Niewińska - awatar
Amelia Niewińska
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij