Zbiórka Pomóżcie normalnie  żyć - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie normalnie żyć

Zbiórka Pomóżcie normalnie  żyć - zdjęcie główne

Pomóżcie normalnie żyć

471 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Kaminska - awatar

Ewelina Kaminska

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Ewelina. Życie płata mi wciąż nowe figle ,ciągle kłody pod nogi, pomóżcie proszę mi wyjść z tych problemów by moje dzieci mogły godnie żyć.. Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu- zaszłam w ciążę bliźniacza i wykryli u mnie raka tarczycy. Całe 9 miesięcy żyłam w ciąglych obawach o nienarodzone dzieci. Na szczęście udało się urodzić zdrowe wcześniaki ale zaraz po dojściu do siebie czekała mnie operacja. Wycieli mi cala tarczyce, potem chemia. Brakowało środków na przeżycie i wzięliśmy kredyt a potem następne. Gdy już doszłam do siebie po operacji nieszczęśliwie się złożyło, że złamałam staw biodrowy i znów szpital operacje,rehabilitacje itp.. Moje dzieci biedne musiały  patrzeć na moje cierpienia i niepowodzenia.  Nogę mam krótsza i jestem na rencie.  Mąż dużo pracuje by zarobić na opłaty i kredyty. Dzieci go nie widuja ale to ciągle mało,ciągle wyjazdy do lekarzy, na rehabilitacje,wydatki na leki itp..Pomóżcie proszę. Już nie dla nas a dla naszych wspanialych dzieci- by w końcu mogły żyć godnie i szczęśliwie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
471 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Kaminska - awatar

Ewelina Kaminska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek Olszewski - awatar
Marek Olszewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Mariusz Kozica - awatar
Mariusz Kozica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Kozica - awatar
Marcin Kozica
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij