Zbiórka Pomóżcie normalnie  żyć - zdjęcie główne

Pomóżcie normalnie żyć

471 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kaminska - awatar

Ewelina Kaminska

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Ewelina. Życie płata mi wciąż nowe figle ,ciągle kłody pod nogi, pomóżcie proszę mi wyjść z tych problemów by moje dzieci mogły godnie żyć.. Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu- zaszłam w ciążę bliźniacza i wykryli u mnie raka tarczycy. Całe 9 miesięcy żyłam w ciąglych obawach o nienarodzone dzieci. Na szczęście udało się urodzić zdrowe wcześniaki ale zaraz po dojściu do siebie czekała mnie operacja. Wycieli mi cala tarczyce, potem chemia. Brakowało środków na przeżycie i wzięliśmy kredyt a potem następne. Gdy już doszłam do siebie po operacji nieszczęśliwie się złożyło, że złamałam staw biodrowy i znów szpital operacje,rehabilitacje itp.. Moje dzieci biedne musiały  patrzeć na moje cierpienia i niepowodzenia.  Nogę mam krótsza i jestem na rencie.  Mąż dużo pracuje by zarobić na opłaty i kredyty. Dzieci go nie widuja ale to ciągle mało,ciągle wyjazdy do lekarzy, na rehabilitacje,wydatki na leki itp..Pomóżcie proszę. Już nie dla nas a dla naszych wspanialych dzieci- by w końcu mogły żyć godnie i szczęśliwie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
471 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Kaminska - awatar

Ewelina Kaminska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek Olszewski - awatar
Marek Olszewski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta - awatar
Marta
50
Mariusz Kozica - awatar
Mariusz Kozica
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Kozica - awatar
Marcin Kozica
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij