Zbiórka Rozwiń fanpejdż kreatywnej osoby - miniaturka zdjęcia

Rozwiń fanpejdż kreatywnej osoby

Maciej Kaczmarczyk - awatar

Maciej Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Witam,

Na imię mi Maciek, ale to nie o mnie w tym wszystkim chodzi.

Chodzi o Ewelinę, moją Żonę, a konkretnie o jej fanpejdż, bloga i ogólne przedsięwzięcie - Scrapelinę.

Zanim przejdę do rzeczy, krótka uwaga - to jest TYLKO marzenie. Jeśli masz dylemat czy dorzucić się na nie, czy na leczenie lub potrzeby innych osób - najpierw zacznij od nich :)

Scrapelina, to malutki pejdż, na którym Żona prezentuje stworzone przez siebie... no właśnie, ciężko to skategoryzować za pomocą jednego słowa. To nie są pamiątki, prezenty czy upominki - to coś, co Ty nazywasz, a ona to zrobi dla Ciebie i Twoich bliskich. Kartki, boxy, laurki, zaproszenia, ramki. Chcesz komuś zrobić przyjemność, a ona w tym pośredniczy swoimi rękami i pomysłami.

Ewelina od kilku lat zbiera materiały i narzędzia - jest tego naprawdę sporo! Tu wyrwie za grosze używany dziurkacz, tam w sklepie "ze wszystkim" wykopie zestaw ozdobnych papierów, a następnie siedzi przy biurku i rozmyśla jak to wszystko połączyć, żeby stworzyć kolejny niepowtarzalny wzór na kartkę.

Projektów miała wiele, nawet przygotowywała materiały (zaproszenia, podziękowania, prezenciki dla gości czy etykiety i zawieszki na wina) na nasz własny ślub, potem bardzo pomysłowe zaproszenia na ślub znajomych - tematyczne kartki na temat Australii, ponieważ tam się właśnie wybierali w celu pobrania. Do tego na bieżęco obdarowuje naszą rodzinę, przygotowuje dodatki do prezentów urodzinowych i świątecznych.

Ale dlaczego w ogóle tu o tym piszę? Otóż chciałbym umożliwić jej dotarcie do szerszej widowni (szerszej niż skromna facebookowa, póki co) poprzez umożliwienie nie tylko tworzenia, ale też pokazywania jak to robi. Konkretnie chciałbym jej dać możliwość nagrywania swoich procesów tworzenia i wrzucania ich do Internetu - w tym celu niezbędna będzie dla niej kamerka oraz optymalnie mikrofon do komentarza.

Wiem, że chciałaby nagrywać, tworzyć tutoriale, jednak obecnie nie dysponuje sprzętem, który by na to pozwalał. Pomagam jej jak mogę, w tym robię widoczne tu zdjęcia i potem pracuję nad nimi na PC, dorzucam się do materiałów i pomagam promować, ale chciałbym pomóc... bardziej.

W związku z tym, z Waszą pomocą, fajnie byłoby jej sprezentować podstawowy zestaw do nagrywania. W "kosztorysie" opieram się ofercie wyszukanej na stronie jednego ze sklepów komputerowych o nazwie "X myślnik kom":

- kamera GoPro HERO Session - 769zł

- mikrofon Razer Seiren X - 499zł

- karta pamięci microSD - około 100zł

Razem - 1368zł

Statywem dysponujemy, więc tu problemu nie będzie, a i priorytet zakupu mam nastawiony na kamerę, mikrofon - jeśli się uda - będzie miłym dodatkiem, ale nie jest obligatoryjny.

Wiem, że ten serwis nie działa jak kickstarter, ale jeśli ktoś z wpłacających imiennie się zgłosi, to zapewniam, że może zostać wspomniany w pierwszym filmiku, a także może otrzymać własnoręczną kartkę z podziękowaniami.

Jeśli będzie trzeba - wrzucę później zdjęcia faktur czy paragonów dla udokumentowania zakupu.

Tymczasem zapraszam na FB i bloga Żony!

Jeśli zamiast wpłaty zamówisz boxa czy maskotkę - to również wspomoże ją w osiągnięciu powyższych narzędzi do pracy :) 

www.facebook.com/scrapelina

Wybierz kwotę

Maciej Kaczmarczyk - awatar

Maciej Kaczmarczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.