Zbiórka Darowizny na cele statutowe - zdjęcie główne

Darowizny na cele statutowe

35 942 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 237 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Stowarzyszenie nasze chce towarzyszyć rodzinom osób z niepełnosprawnościami  w życiowej drodze, wspierać rozwój i zdrowie dzieci, pomagać rodzicom i opiekunom dając im choć chwilę oddechu. Naszym priorytetem jest zorganizowanie całego systemu działań wspierająco-wytchnieniowych dla rodzin osób z niepełnosprawnością oraz akcji o charakterze edukacyjnym i kulturalnym kierowanych do społeczności lokalnej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kasia Urbańska - awatar

  Kasia Urbańska

  13.08.2023
  13.08.2023

  Licytacja Biblia

 • Beata Padzińska - awatar

  Beata Padzińska

  17.07.2023
  17.07.2023

  Dużo zdrówka

 • Justyna Mężyńsja - awatar

  Justyna Mężyńsja

  07.07.2023
  07.07.2023

  Wielka Księga Modlitw

 • Olimpia Janiszewska - awatar

  Olimpia Janiszewska

  26.06.2023
  26.06.2023

  Ksiazka

 • Anna Wujcikowska - awatar

  Anna Wujcikowska

  29.05.2023
  29.05.2023

  puzzle było sobie życie

35 942 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 237 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 237

EwaCygan - awatar
EwaCygan
15
Zbigniew Terlecki - awatar
Zbigniew Terlecki
30
Małgorzata Jabłońska - awatar
Małgorzata Jabłońska
10
Agnieszka Biernat - awatar
Agnieszka Biernat
20
Bujwid Sylwia - awatar
Bujwid Sylwia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Olimpia Jamiszewska - awatar
Olimpia Jamiszewska
5
Joanna Woloch - awatar
Joanna Woloch
10
Marta-kwiat - awatar
Marta-kwiat
15
Betti Ko - awatar
Betti Ko
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij