Zbiórka Hope - nadal chcę chodzić ... - zdjęcie główne

Hope - nadal chcę chodzić ...

1 930 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Kontynuacja zbiórki dla Hopiszcza. Kwota w wysokości 1770zl została zebrana i wypłacona na bieżące potrzeby Hopki w 2020r.

Ja i Hope,  Hope i ja...Kiedy na raka odszedł mój dobermani przyjaciel Czaki,  poprzysiegłam sobie,  że kolejny pies jakiego uratuje będzie z defektem, taki typowo nieadopcyjny brzydal.  Trafiła się Ona, porzucony pies po wypadku,  pies z kulawą nogą do tego stary jak świat, do tego w typie dobermana.  Jak dla mnie IDEAŁ.  Od początku byłam związana emocjonalnie z Hopką.  Od pierwszego telefonu blagajacego o pomoc suce w agonii. Było wielkie poruszenie.  Historia połamanej Hope skruszyła wiele serc. Pomoc finansowa i nie tylko,  jaką uzyskałyśmy jako fundacja, przerosła nasze oczekiwania.  Zawalczylismy o jej życie wspólnie z całą Polską.  I udało się,  mimo że Hope nie będzie już nigdy pełnoprawnym psem. Połamana i źle zrośnięta miednica (poprzez zaniedbanie gminnego weterynarza), operacja kości udowej, dożywotnie problemy natury fizjologicznej... Tak,  nastał czas aby opuścić szpital. Tylko kto będzie chciał takiego psa,  z odlezynami,  w pampersie do tego nie chodzący i... stary? Ktoś zapyta: po co to to ratować... Za tak grube pieniądze?Ok, ogłoszenie adopcyjne i o tymczas gotowe,  wszystko czarno na białym rozpisane. Cisza. No cisza jak makiem zasiał! Zero tel. zero pytań itp...Mieszkam we Wrocławiu,  na 3 piętrze bez windy.  Ja,  moja córka i moja stara skundlona Mika. Szybka narada,  bierzemy! Niech dożyję godnie ostatnich dni.  To był luty 2020.Mamy grudzień 2021. Hope żyje! Hope chodzi! Hope jest szczęśliwa i nie wygląda, jakby miała zaraz spadać za TM. Spędziłam przy niej setki godzin lecząc rany,  dziesiątki godzin na rehabilitacji, zmieniłam tonę pampersow... ale przede wszystkim... nauczyłam ją chodzić od nowa! Krzywo bo krzywo ale chodzi,  biega, jest szczęśliwa! Znoszę ja ze schodów na spacery,  kupę robimy niestety ręcznie,  ale Hope ze swoją anielską cierpliwością godzi się na wszystko, ufa mi bezgranicznie. Zawzieta stara baba,  wredna i śmieszna jednocześnie,  z tak silną wolą życia, że klekajcie narody.Niestety po prawie roku spokoju,  zaczął ją prawdopodobnie podjadac rak. I to zaczął od kości stopy. Są dwie wersje wydarzeń, bo czekamy na wynik biopsji.  Amputacja paliczka kości jeśli zmiana jest niezłosliwa, lub amputacja nogi. Znam Hope,  wiem że jak nie będzie mogła chodzić,  psychicznie się wyłączy z życia.  Dlatego chce po raz drugi zawalczyć o jej sprawność ruchową,  nawet jeżeli będziemy musiały pomóc sobie protezą.  Stąd jako fundacja znów prosimy w imieniu Hope o szansę na dalsze, sprawne i wesołe życie staruszka. Nieśmiało otwieramy zbiórkę na operację,  bo i tak musi się odbyć.  Wyniki biopsji za około tydzień.  Wtedy będzie wiadomo,  jak dalej będziemy postępować.  Hope jest w najlepszych rękach,  pod opieką onkologa dr. Hildebranda.

Ja będę walczyć, jest tego warta! Jeśli nam pomożecie, zobaczycie że Hopka odwdzięczy się siłą i hartem ducha mimo swoich już 13 lat

Komentarze


 • Ara, Poppy i Ola - awatar

  Ara, Poppy i Ola

  14.07.2020
  14.07.2020

  Dorzucamy cegiełkę :) Hopiszonku, trzymaj się

 • Karo - awatar

  Karo

  15.06.2020
  15.06.2020

  Hopka ❤️❤️❤️

1 930 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Piotr Sylwia Dybowscy - awatar
Piotr Sylwia Dybowscy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Kusmierska - awatar
Paulina Kusmierska
20
Milena - awatar
Milena
10
Riko Daker - awatar
Riko Daker
70
baklazav - awatar
baklazav
20
Adrian Mięsowicz - awatar
Adrian Mięsowicz
50
Emilia Dziektarz - awatar
Emilia Dziektarz
100
Aga k - awatar
Aga k
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij