Skutecznie wyleczyć raka

6 313 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Skutecznie Wyleczyć - awatar

Skutecznie Wyleczyć

Organizator zbiórki

Jedna ważna książka poradnikowa już powstała - dotyczy chorób wirusowych. Wielu pomogła, wielu uratowała życie. Druga książka - dotycząca chorób  serca - to kompendium wiedzy na temat skutecznych sposobów leczenia schorzeń, które są najczęstszą na świecie przyczyną zgonów.

Tymczasem przed autorami (prof. Andrzej Frydrychowski i dr Michał Lange) największe wyzwanie - muszą zmierzyć się z chorobami nowotworowymi, przedstawiając wszystkie możliwe skuteczne sposoby ratowania życia chorych, którzy czekają na prawdziwą pomoc. Na przekór koncernom farmaceutycznym, które mają się tym lepiej, im więcej ludzi choruje. Autorzy chcą zmienić tę nienormalną sytuację i już to robią!

Dwie książki już udało się wydać, pomimo olbrzymiego oporu ze strony całego systemu: od wspomnianych już koncernów farmaceutycznych poczynając, poprzez izby lekarskie, a na lekarzach i mediach kończąc. Prof. Andrzej Frydrychowski zapłacił za to odebraniem prawa wykonywania zawodu lekarza, a wcześniej został upokorzony przez izbę lekarską próbą skierowania na podstawowe szkolenie - takie samo, jakie odbywają studenci medycyny. A mowa o tytularnym profesorze nauk medycznych, jakim jest Andrzej Frydrychowski...

Do przygotowania trzeciej książki potrzebne są:
- dostęp do najnowszych badań naukowych i analiza ich prawdziwości
- tłumaczenia tekstów naukowych (z języka angielskiego)
- rozmowy z lekarzami oraz konfrontowanie poglądów i doświadczeń
- rozmowy z pacjentami i ocena skuteczności zaproponowanych sposobów leczenia
- finalne opracowywanie schematów leczenia (substancje, dawki, częstotliwość przyjmowania itp.)

Jeśli nas wesprzesz - książka ukaże się znacznie szybciej i szybciej trafi do najbardziej potrzebujących. Akurat w przypadku chorób nowotworowych czas ma ogromne znaczenie.

Zachęcamy więc do pomocy, abyśmy wspólnie skutecznie przeciwstawili się tym wszystkim, którzy robią bardzo dużo, aby nasze publikacje nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Więcej o naszych książkach na: www.skuteczniewyleczyc.pl


 Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Skutecznie Wyleczyć - awatar

  Skutecznie Wyleczyć

  09.02.2023
  09.02.2023

  Spotkanie w związku z pierwszą książką. Prof. Andrzej Frydrychowski, dr Michał Lange.

Komentarze


 • Aga Rest - awatar

  Aga Rest

  22.09.2023
  22.09.2023

  Powodzenia Panie Profesorze 💗 Ja straciłam Mamę...To nie rak ja zabił tylko chemia. Zmarła z powodu niewydolnosci krążeniowo-oddechowej ponieważ chemia popaliła jej naczynia krwionośne... Jak podawali kroplówki to już nie mieli się gdzie wkłuć....,żyły się rozpadały... Dowalili jej tak mocną chemię ponieważ miała bardzo ładne wyniki, a to dzięki naturalnej medycynie...

 • Zosia - awatar

  Zosia

  09.08.2023
  09.08.2023

  Głos prawdy w naszym zakłamanym do bólu medycznym światku. Kibicuję z całego serca i dziękuję!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.2023
  25.02.2023

  Dziekujemy za odwagę! Historia jasno i klarownie pokazuje ze osoby uznawane za rebeliantów i „pod ziemię” w wymagających czasach- to prawdziwi bohaterowie przyszłości!

  • Skutecznie Wyleczyć - awatar

   Skutecznie Wyleczyć - Organizator zbiórki

   25.02.2023
   25.02.2023

   My dziękujemy za pomoc i słowa wsparcia. Pozdrawiamy!

 • Justyna Kosińska - awatar

  Justyna Kosińska

  25.02.2023
  25.02.2023

  Dziękuję panie profesorze i powodzenia

  • Skutecznie Wyleczyć - awatar

   Skutecznie Wyleczyć - Organizator zbiórki

   25.02.2023
   25.02.2023

   Serdecznie pozdrawiamy!

6 313 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Skutecznie Wyleczyć - awatar

Skutecznie Wyleczyć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 73

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aga Rest - awatar
Aga Rest
100
Krzysztof Prus - awatar
Krzysztof Prus
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anita - awatar
Anita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Wspierajmy prawdę - awatar
Wspierajmy prawdę
50
Zofia - awatar
Zofia
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij