Skutecznie wyleczyć raka

12 690 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób
Skutecznie Wyleczyć - awatar

Skutecznie Wyleczyć

Organizator zbiórki

Jedna ważna książka poradnikowa już powstała - dotyczy chorób wirusowych. Wielu pomogła, wielu uratowała życie. Druga książka - dotycząca chorób  serca - to kompendium wiedzy na temat skutecznych sposobów leczenia schorzeń, które są najczęstszą na świecie przyczyną zgonów.

Tymczasem przed autorami (prof. Andrzej Frydrychowski i dr Michał Lange) największe wyzwanie - muszą zmierzyć się z chorobami nowotworowymi, przedstawiając wszystkie możliwe skuteczne sposoby ratowania życia chorych, którzy czekają na prawdziwą pomoc. Na przekór koncernom farmaceutycznym, które mają się tym lepiej, im więcej ludzi choruje. Autorzy chcą zmienić tę nienormalną sytuację i już to robią!

Dwie książki już udało się wydać, pomimo olbrzymiego oporu ze strony całego systemu: od wspomnianych już koncernów farmaceutycznych poczynając, poprzez izby lekarskie, a na lekarzach i mediach kończąc. Prof. Andrzej Frydrychowski zapłacił za to odebraniem prawa wykonywania zawodu lekarza, a wcześniej został upokorzony przez izbę lekarską próbą skierowania na podstawowe szkolenie - takie samo, jakie odbywają studenci medycyny. A mowa o tytularnym profesorze nauk medycznych, jakim jest Andrzej Frydrychowski...

Do przygotowania trzeciej książki potrzebne są:
- dostęp do najnowszych badań naukowych i analiza ich prawdziwości
- tłumaczenia tekstów naukowych (z języka angielskiego)
- rozmowy z lekarzami oraz konfrontowanie poglądów i doświadczeń
- rozmowy z pacjentami i ocena skuteczności zaproponowanych sposobów leczenia
- finalne opracowywanie schematów leczenia (substancje, dawki, częstotliwość przyjmowania itp.)

Jeśli nas wesprzesz - książka ukaże się znacznie szybciej i szybciej trafi do najbardziej potrzebujących. Akurat w przypadku chorób nowotworowych czas ma ogromne znaczenie.

Zachęcamy więc do pomocy, abyśmy wspólnie skutecznie przeciwstawili się tym wszystkim, którzy robią bardzo dużo, aby nasze publikacje nigdy nie ujrzały światła dziennego.

Więcej o naszych książkach na: www.skuteczniewyleczyc.pl


 Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Skutecznie Wyleczyć - awatar

  Skutecznie Wyleczyć

  09.02.2023
  09.02.2023

  Spotkanie w związku z pierwszą książką. Prof. Andrzej Frydrychowski, dr Michał Lange.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.2024
  26.02.2024

  Powodzenia, trzymam kciuki za 3 książkę. Dobrze, ze jestescie ❤️

 • Lukasz Mikula - awatar

  Lukasz Mikula

  26.02.2024
  26.02.2024

  Dziękuję za pańskie poświęcenie Panie Profesorze. To jest niemożliwe jak został Pan potraktowany. Okazuje się, ze tylko Pan lekarzem i jest Was lekarzy bardzo niewielu. Reszta to agenci farmaceutyczni. To jest szokujące.

 • Marzena Zelińska - awatar

  Marzena Zelińska

  01.02.2024
  01.02.2024

  ,,Po pierwsze nie szkodzic" . Gratuluję kręgosłupa moralnego. Dziękuję za odwagę. Wspieram dzieło.

 • Honorata - awatar

  Honorata

  13.01.2024
  13.01.2024

  Niezwykle cenna inicjatywa. Oby udało się jak najszybciej wydać tę bardzo potrzebną książkę, żeby mogła dotrzeć do jak największej liczby osób potrzebujących.

  • Skutecznie Wyleczyć - awatar

   Skutecznie Wyleczyć - Organizator zbiórki

   13.01.2024
   13.01.2024

   Staramy się i robimy, co w naszej mocy !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.01.2024
  07.01.2024

  Mam nadzieję, że szybko zostanie wydana, bo bardzo ją potrzebuję. Pozdrawiam!

  • Skutecznie Wyleczyć - awatar

   Skutecznie Wyleczyć - Organizator zbiórki

   07.01.2024
   07.01.2024

   Intensywnie nad tym pracujemy. Pozdrawiamy serdecznie!

12 690 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób
Skutecznie Wyleczyć - awatar

Skutecznie Wyleczyć

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 169

Agnieszka Pec-Lewkowicz - awatar
Agnieszka Pec-Lewkowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adam Urbanski - awatar
Adam Urbanski
100
Danuta Tymofiejew - awatar
Danuta Tymofiejew
20
Łukasz Welter - awatar
Łukasz Welter
20
Janina - awatar
Janina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zbigniew Strojny - awatar
Zbigniew Strojny
125

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij