Zbiórka Słuch Mai - zdjęcie główne

Słuch Mai

746 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Gruda - awatar

Patrycja Gruda

Organizator zbiórki

PROSZĘ O POMOC I WSPARCIE DLA         CÓRKI!  

Maja jest śliczną 12letnią dziewczynką, bardzo żywiołową i kontaktową lecz posiada niedosłuch obustronny.Aby jej pomóc potrzebny jest zakup odpowiednich aparatów słuchowych. Niestety ich koszt przewyższa możliwości finansowe. Aparaty słuchowe są niezbędne by Maja mogła swobodnie komunikować się w swoim otoczeniu,a tym samym by niepogłębiał się i tak postępujący już niedosłuch. Rokowania nie są najlepsze a niedosłuch utrudnia jej naukę w szkole. Pomóżmy Mai wspólnie usłyszeć to co dla niej jest nieosiągalne. Za każdą złotówkę serdecznie dziękuję i jestem wdzięczna. Dlatego wpłać i udostępnij dalej.!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Patrycja Gruda - awatar

    Patrycja Gruda

    02.08.2019
    02.08.2019

    Dziękuję wszystkim którzy dołożyli swoją mała cegiełke w uzbierania na aparaty słuchowe zbiórka zakończona. Aparaty już odebrane czekamy tylko na wkładki uszne i już Maja będzie mogła cieszyć się komfortem zmysłu słuchu. Dziękuję serdecznie

746 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Gruda - awatar

Patrycja Gruda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał Pijankowski - awatar
Michał Pijankowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioleta G - awatar
Wioleta G
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kamila Stachurska - awatar
Kamila Stachurska
100
Wioletta Kołodziejska - awatar
Wioletta Kołodziejska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij