Zbiórka Obroże Foresto dla 180 psów - miniaturka zdjęcia

Obroże Foresto dla 180 psów

Zbiórka Obroże Foresto dla 180 psów - zdjęcie główne

Obroże Foresto dla 180 psów

2 175 zł z 18 500 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Silko - awatar

Kasia Silko

Organizator zbiórki

Halo halo halo!
Słuchajcie, jest akcja!!
Mamy 180 psów i jesteśmy załamani... Chcielibyśmy zabezpieczyć nasze psy, ale niestety koszta są ogromne 😭😭 i albo zabronimy spacerów w obawie o zachorowanie, albo będziemy udawać, że problemu nie ma. Choć jest, i to ogromny...
Jeszcze sezon się na dobre nie rozpoczął, a 7 psów już walczyło o życie!
Jak zabronić skrzywdzonemu psu wychodzić na spacery? Skoro wystarczy przejść przez ulicę i jest las piękny i pachnący...
Aby zabezpieczyć Nasze psy, potrzebujemy kwoty ok. 18 500 na obroże Foresto.
Cały sezon mielibyśmy z głowy.
CAŁY SEZON bez kleszczy i pcheł.
I nawet nie pytajcie jaka bajka by była.
Bajabongo nawet nie bajka 😉
Otwórzcie swoje serca dla Moich psów?

Zbiórka prowadzona jest dla psów ze Schroniska OTOZ Animals  Schronisko dla bezdomnych zwierząt w ELBLĄGU.  ul. Królewiecka 233 82-300 Elbląg.

[email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Mrzena Lala - awatar

    Mrzena Lala

    30.03.19
    30.03.19

    Powiedzenia!

2 175 zł z 18 500 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać teraz
 
Kasia Silko - awatar

Kasia Silko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 71

mela - awatar
mela
5
Anna - awatar
Anna
50
Ola Gie - awatar
Ola Gie
20
Aneta Er - awatar
Aneta Er
50
Barbara - awatar
Barbara
20
Agnieszka Marciniak - awatar
Agnieszka Marciniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Meadow - awatar
Meadow
100
Cecylia Nowicka - awatar
Cecylia Nowicka
100
Kopytko - awatar
Kopytko
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij