Zbiórka Oscar - boski kot ❤❤ - zdjęcie główne

Oscar - boski kot ❤❤

615 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Kochani, Oscar już tydzień czasu przebywa w lecznicy, pierwsze dni nie były jak z bajki. Chłopak nie był zainteresowany niczym, dużo spał, za dużo... Bałam się najgorszego... białaczki. Badania, testy (ujemne), odrobaczenie, leczenie starych ran, wychodzimy na prostą.

Po pięciu dniach zapadła decyzja, kastrujemy... 

Chłopak już po zabiegu, wraca do stabilizacji 😊😊

Niestety dotychczasowy pobyt, badania, testy, kastracja, pobyt w szpitalu, to prawie 900 zł. Pieniądze z poprzedniej zbiórki nie pokryją mi długu.

Chciałabym zabrać chłopaka, mając 100% pewnośći, że jest ok.

Proszę o wsparcie ❤❤

Wszystkie paragony będą do wglądu.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
615 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Titka - awatar

Barbara Titka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Piotr Korbelak - awatar
Piotr Korbelak
20
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Joanna - awatar
Joanna
450
Magdalena Mazur - awatar
Magdalena Mazur
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij