Zbiórka Zbudujmy nową stajnię - zdjęcie główne

Zbudujmy nową stajnię

225 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Itman - awatar

Magdalena Itman

Organizator zbiórki

Zbudujmy nową stajnię dla Ramzesa, Telimeny i źrebaka :)

Liczy się każda złotówka!!!

Ramzes to 7-letni kuc walijski. Trafił do nas 2 lata temu. Oprócz tego, że był bardzo płochliwy i nieufny, miał ochwat, przez co kulał na tylne kopyto. W przeciągu tego całego czasu spędzonego u nas Ramzes bardzo się zmienił. Jego oczy nie wyglądają już na przestraszone, jest spokojniejszy i nie kuleje. Jednak cały czas wymaga opieki i towarzystwa. 

Telimena ma 8 lat. Jest z nami od roku. Przejęła rolę przywódcy w tym, jak na tę chwilę, niewielkim stadzie. Telimenka jest bardzo towarzyska i ufna w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Jest źrebna i prawdopodobnie w maju się oźrebi. Między innymi dlatego potrzebne jest nowe, większe lokum dla powiększającego się stada. Dotychczasowa stajnia jest zbyt ciasna. Konie mają zabezpieczony, odpowiedni wybieg. 

W przyszłości konie będą pomagały chorym dzieciom – hipoterapia.

Konie to nie jedyne zwierzęta mieszkające u nas. Mamy jeszcze 7 kotów i psa. Kotki mają swoje miejsce do spania i jedzenia, ale często też śpią na sianie w towarzystwie Telimeny i Ramzesa.

Wykonaliśmy już prace ziemne i fundamenty. Teraz potrzebne są środki na postawienie murów i położenie dachu. Liczymy na Wasze wsparcie i zapraszamy do odwiedzenia nas, kiedy stajnia już będzie gotowa :) Będzie nam bardzo miło!Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Itman - awatar

  Magdalena Itman

  29.05.2017
  29.05.2017

  Kochani!!!! Dzisiaj na świecie pojawił się nasz źrebak :) Maleństwo jest urocze i ma się dobrze. Jego mama nie odstępuje go na krok. Teraz ponownie liczę na waszą pomoc. Udostępniajcie zbiórkę, wpłacajcie nawet małe kwoty. Każda pomoc się liczy :) Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia mamy i córki :) Pozdrawiam ;)

  Zdjęcie aktualizacji 5 260

225 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Itman - awatar

Magdalena Itman

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
ALEKSANDRA GAJECKA-ANTOSIEWICZ - awatar
ALEKSANDRA GAJECKA-ANTOSIEWICZ
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij