Zbiórka Stara Luka i kłopoty - miniaturka zdjęcia

Stara Luka i kłopoty

Zbiórka Stara Luka i kłopoty - zdjęcie główne

Stara Luka i kłopoty

1 100 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Luka , to suczka pozostająca pod opieką Fundacji Znajdki od dwóch lat. Już wtedy była bardzo chora i nie wiadomo było czy będzie możliwe jej wyleczenie. Okazało się,że wieloletnie karmienie kośćmi spowodowało zgromadzenie się w jelitach gruzu kostnego, który powodował ból i brak apetytu. Dodatkowo miała straszne rany w okolicach odbytu zdiagnozowane jako czyraczycę.

To co widzicie na zdjęciu, to wyciągnięte z jelit kawałki gruzu. Możecie wyobrazić sobie cierpienie Luki gdy, to drażniło jej obolałe jelita. Sącząca się krew i ropa z odbytu dopełniały obrazu tego nieszczęcia.

Teraz Luka ma przejść operację i w związku z tym, że od dłuższego czasy gorzej się czuła zrobiono jej serię badań diagnostycznych. Okazało się, że znowu jest problem w jelitach. Najprawdopodobniej połknęła kawałki plastikowej zabawki, które utknęły i powodowały wymioty i złe samopoczucie. Stara Luka uwielbia zabawki i tak spowodowała poważne zagrożenie życia.

Wkrótce będzie wiadomo, czy możliwa jest operacja czyraczycy odbytu, bo  Luka odczuwa ból w czasie załatwiania się.

Zabieg wyciągania ciał obcego kosztował 1500 zł.

Przed nami jeszcze ewentualna operacja.....aktualizacja 16.01.2016


Stan Luki, która choruje na czyraczycę odbytu nie uległ zmianie. Wciąż przyjmuje leki i mamy nadzieję, ze niebawem zaczną przynosić efekty i stan suni się poprawi. Na chwilę obecną prof Galaty wyklucza możliwość wykonania operacji i stwierdził, że w jej przypadku warto podjąć próbę leczenia farmakologicznego. 

Przypadłość suni - czyraczyca odbytu, każdego dnia przynosi jej wiele bólu. Sunia choruje także ma chorą tarczycę na którą również jest leczona. Luka przyjmuje leki widoczne na zdjęciach: Ecural 100mg, Fortyron 400mg, Protopic, Eseliv Forte, Manusan, AniFlex - suplement na stawy, oraz maści apteczne. 

Mimo swojej choroby, Luka bardzo lubi się bawić zabawkami ( teraz wyłącznie tymi z materiału ), biega za nimi na dworze i cieszy się bawiąc w śniegu. 


 Luka prosi o wsparcie na jej leczenie, pomóż suni wrócić do zdrowia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  22.05.17
  22.05.17

  Luka przebywa w domu tymczasowym, poniżej film ze spaceru:) wciąż jest leczona na czyraczycę odbytu pod czujnym okiem dr Fidury. Sunia stale przyjmuje leki, dzięki którym rany powstałe w wyniku czyraczycy nieco się zmniejszyły :) Mamy nadzieję, że dalsza terapia farmakologiczna przyniesie oczekiwany skutek. Niestety nie jest możliwe całkowite wyleczenie tej choroby - można jedynie ją zaleczyć i łagodzić jej objawy. Luka czuje się lepiej i z pewnością lepiej funkcjonuje na codzień, kiedy wypróżnianie nie sprawia jej bólu. Niestety prawdopodobnie przez całe życie sunia będzie musiała przyjmować leki. Poza czyraczycą Luka ma także problem z tarczycą - niestety na tym polu nie widać poprawy, wciąż jest leczona farmakologicznie.

Komentarze


 • Małgorzata Łukjańska - awatar

  Małgorzata Łukjańska

  15.01.17
  15.01.17

  Biedactwo......bądź zdrowa.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.17
  03.01.17

  Stara Psino, Znajdź prawdziwego opiekuna.

1 100 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BARBARA Zmudzinska - awatar
BARBARA Zmudzinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
50
Joanna - awatar
Joanna
75
Joanna - awatar
Joanna
50
Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij