Zbiórka Stara Luka i kłopoty - miniaturka zdjęcia

Stara Luka i kłopoty

Zbiórka Stara Luka i kłopoty - zdjęcie główne

Stara Luka i kłopoty

1 100 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Luka , to suczka pozostająca pod opieką Fundacji Znajdki od dwóch lat. Już wtedy była bardzo chora i nie wiadomo było czy będzie możliwe jej wyleczenie. Okazało się,że wieloletnie karmienie kośćmi spowodowało zgromadzenie się w jelitach gruzu kostnego, który powodował ból i brak apetytu. Dodatkowo miała straszne rany w okolicach odbytu zdiagnozowane jako czyraczycę.

To co widzicie na zdjęciu, to wyciągnięte z jelit kawałki gruzu. Możecie wyobrazić sobie cierpienie Luki gdy, to drażniło jej obolałe jelita. Sącząca się krew i ropa z odbytu dopełniały obrazu tego nieszczęcia.

Teraz Luka ma przejść operację i w związku z tym, że od dłuższego czasy gorzej się czuła zrobiono jej serię badań diagnostycznych. Okazało się, że znowu jest problem w jelitach. Najprawdopodobniej połknęła kawałki plastikowej zabawki, które utknęły i powodowały wymioty i złe samopoczucie. Stara Luka uwielbia zabawki i tak spowodowała poważne zagrożenie życia.

Wkrótce będzie wiadomo, czy możliwa jest operacja czyraczycy odbytu, bo  Luka odczuwa ból w czasie załatwiania się.

Zabieg wyciągania ciał obcego kosztował 1500 zł.

Przed nami jeszcze ewentualna operacja.....aktualizacja 16.01.2016


Stan Luki, która choruje na czyraczycę odbytu nie uległ zmianie. Wciąż przyjmuje leki i mamy nadzieję, ze niebawem zaczną przynosić efekty i stan suni się poprawi. Na chwilę obecną prof Galaty wyklucza możliwość wykonania operacji i stwierdził, że w jej przypadku warto podjąć próbę leczenia farmakologicznego. 

Przypadłość suni - czyraczyca odbytu, każdego dnia przynosi jej wiele bólu. Sunia choruje także ma chorą tarczycę na którą również jest leczona. Luka przyjmuje leki widoczne na zdjęciach: Ecural 100mg, Fortyron 400mg, Protopic, Eseliv Forte, Manusan, AniFlex - suplement na stawy, oraz maści apteczne. 

Mimo swojej choroby, Luka bardzo lubi się bawić zabawkami ( teraz wyłącznie tymi z materiału ), biega za nimi na dworze i cieszy się bawiąc w śniegu. 


 Luka prosi o wsparcie na jej leczenie, pomóż suni wrócić do zdrowia.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Znajdki - awatar

  Znajdki

  22.05.17
  22.05.17

  Luka przebywa w domu tymczasowym, poniżej film ze spaceru:) wciąż jest leczona na czyraczycę odbytu pod czujnym okiem dr Fidury. Sunia stale przyjmuje leki, dzięki którym rany powstałe w wyniku czyraczycy nieco się zmniejszyły :) Mamy nadzieję, że dalsza terapia farmakologiczna przyniesie oczekiwany skutek. Niestety nie jest możliwe całkowite wyleczenie tej choroby - można jedynie ją zaleczyć i łagodzić jej objawy. Luka czuje się lepiej i z pewnością lepiej funkcjonuje na codzień, kiedy wypróżnianie nie sprawia jej bólu. Niestety prawdopodobnie przez całe życie sunia będzie musiała przyjmować leki. Poza czyraczycą Luka ma także problem z tarczycą - niestety na tym polu nie widać poprawy, wciąż jest leczona farmakologicznie.

Komentarze


 • Małgorzata Łukjańska - awatar

  Małgorzata Łukjańska

  15.01.17
  15.01.17

  Biedactwo......bądź zdrowa.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.01.17
  03.01.17

  Stara Psino, Znajdź prawdziwego opiekuna.

1 100 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
BARBARA Zmudzinska - awatar
BARBARA Zmudzinska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna - awatar
Joanna
50
Joanna - awatar
Joanna
75
Joanna - awatar
Joanna
50
Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij