Zbiórka Pomoc dla pinczera Stefana - zdjęcie główne

Pomoc dla pinczera Stefana

1 235 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Stefanek, mały, starszy pokrzywiony, z nowotworem śledziony i kilkoma śrutami w swoim ciałku. Mimo to, stara się byc dziarskim, wesołym seniorem cieszącym się życiem i czerpiącym z niego pełnymi łapkami. Stefcio ma około 10-11 lat i wszystko wskazuje na to, że starszy już nie będzie...

Na początku marca tego roku, Stefan miał usuniętą śledzionę. Bardzo długo dochodził do siebie, ponad tydzień po operacji, męczyły go wymioty, rana słabo się goiła. Trzy miesiące po operacji zrobiliśmy Stefankowi USG i RTG klatki piersiowej. Wszystko było w porządku, żadnych zmian nie znaleziono. Niestety nowotwór zaatakował z zaskoczenia... Najpierw w postaci maleńkiego guzka na prawej przedniej łapce. Badanie RTG nie wykazało, żadnych niepokojących zmian. Niestety guzek nagle zaczął gwałtownie  rosnąć. Badanie USG wykazało zaawansowany nowotwór. Wykonaliśmy Stefankowi szereg badań, które nie pozostawiły, żadnych wątpliwości. Jedną z opcji ratunku było usunięcie łapy i chemia. Biorąc pod uwagę wiek Stefana, to jak długo i ciężko dochodzi do siebie po operacji, bardzo ciężko się wybudza nawet z krótkiego przyśpienia do badania, jego skrzywienie, które nie pozwala mu prosto chodzić oraz to, że operacja i chemia przedłużą mu życie o kilka miesięcy z czego część tych miesięcy byłyby przepełnione bólem i osłabieniem a zarówno operacja jak i taka forma leczenia, życia Stefankowi by nie uratowała, po konsultacji z lekarzami postanowiłyśmy, że nie podejmiemy takiej formy "leczenia". To była najtrudniejsza decyzja jaką do tej pory podejmowałyśmy ale uważamy, że lepsze jest życie krótsze ale pozbawione bólu i szczęśliwe niż życie niewiele dłuższe ale przepełnione bólem i niemocą. Chcemy, żeby przez najbliższe miesiące Stefanek czuł się kochany i szczęśliwy jak nigdy dotąd.   Potrzebujemy jednak waszego wsparcia... Musimy opłacić badania Stefanka i te już wykonane, które opiewają na kwotę prawie 600zł i na przyszłe, bo będziemy musiały systematycznie kontrolować czy nie pojawiają się kolejne zmiany nowotworowe, zarówno na skórze jak i na narządach wewnętrznych. W imieniu Stefanka, z góry bardzo dziękujemy za pomoc.


Komentarze


 • kama - awatar

  kama

  15.07.19
  15.07.19

  Bądź dzielny Stefciu!

 • AgataZ - awatar

  AgataZ

  11.07.19
  11.07.19

  Dużo szczęścia dla Stefanka <3

1 235 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

kama - awatar
kama
50
Bonia K - awatar
Bonia K
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Kamila Kuhl - awatar
Kamila Kuhl
20
Danka Juszczak - awatar
Danka Juszczak
100
INKA - awatar
INKA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KOnrad - awatar
KOnrad
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij