Zbiórka Strażak w potrzebie - zdjęcie główne

Strażak w potrzebie

50 201 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 184 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Urodziłem się 07.12.1980r. w Pyskowicach. Jestem żonaty, mam dwójkę dzieci w wieku 11 lat. Od 14 lat jestem zawodowym strażakiem, służbę pełnię w KM PSP Zabrze. We wrześniu 2019roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. 18 kwietnia 2020roku miałem przeszczep szpiku kostnego w Szpitalu Klinicznym im. Andrzeja Mielęckiego w Katowicach na oddziale hematologii i transplantacji szpiku. Od tego momentu dostałem drugą szansę na życie, ale w moim przypadku jest to okupione przewlekłymi powikłaniami po przeszczepie, wiąże się to z ciągłym zażywaniem leków. Choroba spowodowała znaczny spadek wagi, wydolności fizycznej oraz odporności, w skutek tego nie jestem w stanie podjąć dalszej służby w straży pożarnej oraz jakiejkolwiek innej pracy zarobkowej. Środki z pomocy zamierzam przeznaczyć na dalsze leczenie i rehabilitację.

https://fundacjapiastun.pl/manfred-swietek 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.09.2021
  21.09.2021

  Zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.2021
  15.09.2021

  Kiedyś Pan pomagał teraz Pan potrzebuje pomocy dużo zdrowia strażak to szlachetny zawód takich ludzi jak Pan o wielkim sercu nam trzeba !

 • ALPINEK - awatar

  ALPINEK

  14.07.2021
  14.07.2021

  Powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.06.2021
  28.06.2021

  Szybkiego powrotu do zdrowia, miejmy nadzieję, że tak jak Ty na codzień pomagasz innym, tak teraz inni nie zapomną o Tobie :)

 • M. L - awatar

  M. L

  22.05.2021
  22.05.2021

  pomagam.pl/strazakwpotrzebie

50 201 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 184 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 184

piotr graczyk - awatar
piotr graczyk
5
Szymon Puszkiewicz - awatar
Szymon Puszkiewicz
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Małysa - awatar
Sebastian Małysa
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jakubiszyn Marian - awatar
Jakubiszyn Marian
20
Mirosław Biernacki - awatar
Mirosław Biernacki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij