Zbiórka Moja przygoda z mechaniką - miniaturka zdjęcia

Moja przygoda z mechaniką

Moja przygoda z mechaniką

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Krzysztof Kowalski - awatar

Krzysztof Kowalski

Organizator zbiórki

Witajcie.

Jestem zwykłym chłopakiem z blokowiska, jeszcze wychowanym na trzepaku.

Z epoki gdzie w Tv była pszczółka Maja i Smerfy.

W szkole ważna była dla mnie piłka, w którą graliśmy do upadłego.

Teraz jestem nieco starszy i jedna z moich pasji jest motoryzacja.

Uczę się sztuki mechaniki często metodą prób i błędów.

Spontanicznie improwizuję a nawet tworze prowizorkę.

Podpatruję też innych, czytam,pytam.

Chcę się dzielić z swoją pasją, umiejętnościami, zdobytą wiedzą.

Chcę pokazać, że czasem w bardzo prosty sposób możemy naprawić swoje auto.

Czasem nawet prowizorka jest skutecznym rozwiązaniem.

Jetem zwykłym pasjonatem więc przekaz będzie bardzo prosty.

Mam swój kanał na Youtube i bardzo się cieszę, że moje filmiki trafiają do Was.

Żadne kino, tak od serca dzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniami, które nierzadko bywały przykre. Pokazuję jak można uniknąć złych doświadczeń i jaką przyjemność można czerpać z tego, że sami potrafimy coś ogarnąć.

Pieniądze przeznaczę na zakup narzędzi niezbędnych do napraw i modyfikacji aut oraz na dalszy rozwój. 

A jeśli ta kwota będzie systematycznie rosła co miesiąc o 5000zł, to rzucam dotychczasową pracę, która jak kotwica trzyma mnie przy ziemi,  i zaczynam robić to co kocham i co mnie kręci.

Serdecznie zapraszam do wspierania mojej inicjatywy.

Pozdrawiam

Krzysztof

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Krzysztof Kowalski - awatar

    Krzysztof Kowalski

    22.11.17
    22.11.17

    Kochani, lubię wyzwania i kręci mnie mechanika. Nie jestem mechanikiem. Uczę się mechaniki tak samo jak uczę się życia. Naprawiam i modyfikuję auta i własne życie również. Robię to na ulicy ponieważ nie mam warsztatu. Warsztat mechaniczny to moje marzenie. Przy Twoim wsparciu jest do zrealizowania. Moje naprawy to uliczna spontana. Pozdrawiam Krzysztof

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Krzysztof Kowalski - awatar

Krzysztof Kowalski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij