Zbiórka Motocyklowe wakacje marzeń 3os. - miniaturka zdjęcia

Motocyklowe wakacje marzeń 3os. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Motocyklowe wakacje marzeń 3os. - zdjęcie główne

Motocyklowe wakacje marzeń 3os.

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Puda - awatar

Kacper Puda

Organizator zbiórki

Witajcie wszyscy internauci.

Mam na imię Kacper, jestem studentem tak samo jak i mój brat Bartosz i drugi brat Michał.

Taką oto paczką pragniemy wybrać się w przyszłym roku na wakacje naszych marzeń.

Wszyscy jesteśmy motocyklistami i posiadamy własne motocykle. Bardzo chcieli byśmy zobaczyć słoneczne włochy a pieniążki które chcieli byśmy dostać były by wydane na transport nas i naszych pojazdów. Z racji tego że nadal się uczymy nie jest nam prosto zarabiać.  

A teraz opis całej wyprawy:

Planujemy na trasę z Polski do Włoch wynająć busa na którego załadowali byśmy nasze motocykle. oczywiście planujemy jechać trasą z ominięciem Autostrad z racji pominięcia opłat oraz zwiedzenia piękna obcych krajów.

1 etap: Polska -> Włochy   (1387KM) (Podróż Busem)

2 etap: trasa dookoła części Włoch (1043KM) (Podróż Motocyklami)

3 etap: Włochy -> Polska (1387KM) (Podróż Busem)

Bez zdjęcia bo trasa taka sama jak na 1 fotografii.

Całość pieniążków została by wydana na koszty transportu i wynajęcia busa.

Resztę kosztów planujemy pokryć sami. Jeżeli ktoś ma ewentualnie takie znajomości lub możliwości żeby pomóc nam zorganizować takie wakacje taniej to proszę o kontakt na adres mailowy [email protected]

Dzięki i trzymam kciuki że spełnimy masze marzenia

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kacper Puda - awatar

Kacper Puda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij