Zbiórka Ciepło dla kotów z TOZ Włocławek - zdjęcie główne

Ciepło dla kotów z TOZ Włocławek

850 zł z 1 870 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Przez kilka lat TOZ oddział Włocławek miał kociarnię. W zeszłym roku Miasto zabrało nam ten lokal, nie dając zastępczego. W trybie pilnym znaleźliśmy lokal bez centralnego ogrzewania. Musieliśmy to zrobić ze względu na naszych podopiecznych. Nasze koty nie są kanapowe. Są to koty chore, porzucone, po przejściach, po urazach mechanicznych i po ludzkich katach. Więc sami wiecie, że są to koty, które potrzebują nie tylko miłości, ale także ciepła. Zaczęliśmy ogrzewać lokal grzejnikami elektrycznym ( bo nie ma innej możliwości) tak, aby nasi podopieczni zaznali namiastkę ciepłego domu. Niestety otrzymaliśmy rachunek za prąd na kwotę 1870, 31 zł. My jako wolontariusze nie damy rady zapłacić tego rachunku bez Waszej pomocy. Leczymy ( a nie są to małe kwoty) sterylizujemy, kastrujemy, kupujemy żwirek i dla niektórych kotów specjalistyczną karmę. Robimy to nie tylko za pieniądze darczyńców, ale również my w swoim gronie dokładamy swoje. Dlatego prosimy WAS o pomoc w opłaceniu rachunku. Oprócz WAS-zwierzolubów nie mamy nikogo. Wiemy, że każdy z Was ma rachunki do zapłacenie, ale też jest miło wiedzieć, że można pomóc zwierzakom, które mogą liczyć tylko na pomoc CZŁOWIEKA. 

850 zł z 1 870 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Paulina Śpiewakowska - awatar
Paulina Śpiewakowska
50
Violetta Mencel - awatar
Violetta Mencel
52
ANITA MULARSKA - awatar
ANITA MULARSKA
20
Radek Sz - awatar
Radek Sz
50
Marta Pawłowska - awatar
Marta Pawłowska
8
Magdalena Zawadzka - awatar
Magdalena Zawadzka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij