TAKICH JAK ON jest w Szydłowcu setki.... Szydłowiec na mapie psich nieszczęść jest widoczny z kosmosu.. Nie znaczy to jednak, że  jakikolwiek pies potrafi się przyzwyczaić do bezdomności i pogodzić z nią od razu.. Po tym, jak zostaje porzucony, wygnany, wykopany, wyrzucony z samochodu itd itp - długo rozpacza, biega tam i z powrotem, próbuje odnaleźć swojego wyrodnego pana, swoje auto,  swoją powrotną drogę... Nie wierzy, że jest jednym z dziesięciu wyrzuconych w tym tygodniu, jednym z setki wyrzuconych w tym roku... A jednak takie są liczby.. Taki jest nasz Szydłowiec.

Piesek na zdjęciu też nagle stał się bezdomny. Zatrzymał się wielki samochód i pieska wypluł na trawnik pod blokiem w obcym dla niego miejscu. Świadkowie nie zdążyli zapisać rejestracji. Piesek jest zdezorientowany, przerażony, głodny. Błaga, by go wpuścić do bramy, stoi pod balkonem i patrzy w górę... 

W naszej fundacji działającej na terenie Szydłowca i okolic - to także jeden z dziecięciu - bo dziesięć psów przybyło nam w tym tygodniu. Nie mamy schroniska. Za wszystkie psy płacimy hotelom 300zł miesięcznie. Uratowaliśmy ich już ponad 550, większość z Szydłowca i okolic. Telefon  z prośbą o pomoc dla kolejnych - dzwoni bez przerwy. Mamy długi, walczymy o każdy grosz. Piesek ze zdjęcia może do nas trafić TYLKO dzięki Państwa pomocy finansowej. Na razie jest w Punkcie Przetrzymań w Szydłowcu. Chcemy go stamtąd zabrać, umieścić w hotelu, ogłosić do adopcji, dać szansę na dom z prawdziwego zdarzenia.  Jeśli chcecie pomóc , pomóżcie nam go utrzymać.  Nazwaliśmy go SZEKSPIR.


Wybierz kwotę

Komentarze

 • Renata Tyczyńska - awatar

  Renata Tyczyńska

  06.12.18
  06.12.18

  powodzenia!

 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  26.11.18
  26.11.18

  Pomagajmy ,dla nich zawsze warto!

Wpłaty - 6

Renata Tyczyńska - awatar
60
Renata Tyczyńska
Kasia Mularczyk - awatar
20
Kasia Mularczyk
Aga Tomczyk - awatar
100
Aga Tomczyk
Ptyś trzyma kciuki - awatar
150
Ptyś trzyma kciuki
Zofia Beata BJ - awatar
20
Zofia Beata BJ
Aaaa - awatar
50
Aaaa

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.