Zbiórka Szeryfek zbiera na leczenie - zdjęcie główne

Szeryfek zbiera na leczenie

325 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Szeryf, to 15 letni bezdomny kocur, który trafił pod opiekę Fundacji na swoją kocią starość. Po paru dniach zaniepokoiło nas wzmożone pragnienie i ospałość kocurka. Zmierzyliśmy poziom cukru. Okazało się, że jest on bardzo wysoki i wynosi 507!

Rozpoczęliśmy leczenie cukrzycy u Szeryfka. Mierzymy mu poziom cukru kilka razy dziennie, podajemy zastrzyki z insuliny, co 12 godzin. 

Biedny staruszek jest przestraszony, jednak cierpliwie znosi te zabiegi. Jakby wiedział, że nie mamy wyjścia, bo konsekwencją braku leczenia jest śpiączka i śmierć.

Koszty leczenia, są bardzo wysokie. Potrzebna jest karma weterynaryjna, insulina, paski do glukometru, insulinówki, do tego dochodzą koszty badań podczas wizyt weterynaryjnych.

Szeryfek prawdopodobnie będzie leczony do końca życia.

Bardzo prosimy o pomoc dla Szeryfka.

Jesteśmy młodą organizacją, która o 1% z podatku może starać się dopiero w przyszłym roku. Utrzymujemy się z drobnych wpłat, a aktualnie mamy 49 podopiecznych, w tym 4 zwierzęta przewlekle chore, które będą wymagały leczenia i karmy weterynaryjnej do końca życia.

Bez Waszej pomocy nie poradzimy sobie. Prosimy, pomóżcie nam pomagać!

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Nashi - awatar

  Nashi

  16.09.2017
  16.09.2017

  Zdrówka dla Szeryfka! :*

 • ~*.*~ miau - awatar

  ~*.*~ miau

  16.09.2017
  16.09.2017

  Powodzenia kotku! Masz wspaniałą opiekę!

325 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Renia - awatar
Renia
50
Taga - awatar
Taga
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Irena Kaźmierczak - awatar
Irena Kaźmierczak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Taga - awatar
Taga
10
Nashi - awatar
Nashi
30
~*.*~ miau - awatar
~*.*~ miau
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika Wnuk - awatar
Weronika Wnuk
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij