Zbiórka Skrzydła dla Tymka - zdjęcie główne

Skrzydła dla Tymka

3 314 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Porada - awatar

Basia Porada

Organizator zbiórki

8 WRZEŚNIA 2021r. ZOSTANIE ZORGANIZOWANY W PARKU PODOLSKIEGO BIEG "SKRZYDŁA DLA TYMKA" Z CYKLU ZABIEGANA ŁÓDŹ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FANÓW BIEGANIA I KAŻDEGO KTO MA OCHOTĘ KIBICOWAĆ I MIŁO SPĘDZIĆ CZAS.


Tymcio, zwany Generałem to rezolutny, dziewiecioletni chłopczyk, który wraz ze swoim bratem bliźniakiem urodzili się w 30 tygodniu ciąży, czyli dużo za wczesnie. W wyniku przedwczesnego porodu i powikłań okołoporodowych, a było tego całkiem sporo, między innymi zapalenie płuc, wylewy, a nawet przeszedł sepsę, zmaga się z mpdz, czyli dziecięcym porażeniem mózgowym oraz wodogłowiem pokrwotocznym, w wyniku czego ma założoną zastawkę komorowo-otrzewnową. Jest to urządzenie, które odprowadza nadmiar płynu do otrzewnej.

Dwa lata temu Tymek spędził ponad 2 miesiące w szpitalu, ponieważ zepsuła mu się zastawka. Tymek po raz drugi w swoim życiu musiał nauczyć się wstawać i chodzić.  W zeszłym roku niestety sytuacja z zepsutą zastawką się powtórzyła, ale na szczęście pobyt szpitalny był dużo krótszy. W związku z tym pan Generał musi dużo ćwiczyć i się rehabilitować, aby mógł samodzielnie funkcjonować, jak wiadomo rehabilitacja to nie tylko same ćwiczenia z rehabilitantem, to również ćwiczenia na basenie, sprzecjalistyczny sprzęt oraz turnusy rehabilitacyjne. 

Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc 😘😘😘😘😘😘

Wiecej o Tymku i jego perypetiach dowiecie się z jego strony 😉


https://www.facebook.com/Tymcio-Generał-jak-okiełznać-wodogłowie-pokrwotoczne-i-mpdz-344143879531633/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 314 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Basia Porada - awatar

Basia Porada

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 55

Zdrówka dla Tymka od Kirusi - awatar
Zdrówka dla Tymka od Kirusi
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Żychlińska - awatar
Beata Żychlińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Renata Iwanicka - awatar
Renata Iwanicka
50
ŁUKASZ MARCIN PODGÓRSKI - awatar
ŁUKASZ MARCIN PODGÓRSKI
30
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Informa - awatar
Informa
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij