Zbiórka Rehabilitacja dla Emilka - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Emilka

51 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Głuchowska - awatar

Dorota Głuchowska

Organizator zbiórki

Kochani jestem mama 7 letniego Emila u którego rok temu zdiagnozowano chorobę perthesa. Jałowa martwice kości udowej. Choroba postępuje. Synek bardzo kuleje na prawa nóżkę ma duże problemy z chodzeniem. Ma bardzo duże przykurcze  przewodzicieli obu nóżek. Musi być operowany ale dopóki nóżki nie zostaną rozciągnięte do pozycji szpagatu żaden hirurg nie podejmie się operacji. Potrzebna jest intensywna rehabilitacja która jest bardzo kosztowna. Godzina w specjalistycznej placówce kosztuje nas 80 zł. Synek powinien być rozciągania codziennie niestety nas na to nie stać. Roczny koszt to 10 tys złotych. Proszę o pomoc gdyż bez intensywnej rehabilitacji synek nie może normalnie funkcjonować jak inne dzieci w jego wieku. Każda mama chce dla swoich dzieci jak najlepiej.Ja robię wszystko żeby pomóc mojemu synkowi zbieram dla niego pieniążki nie ważne jakim kosztem przestałam się już tym przejmować. Dla Emila zrobię wszystko mogę nawet prosić bo wiem że kiedyś on mi za to podziękuję. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich o choćby minimalna wypłatę. Jestem bardzo wszystkim wdzięczna za pomoc ta która dostanę i która już dostałam. Każda wplata wiele dla mnie znaczy bo małymi kroczkami dojdziemy do zdrowia mojego synka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
51 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Głuchowska - awatar

Dorota Głuchowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Karolina - awatar
Karolina
30
Mariola - awatar
Mariola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij