Zbiórka Tata Jasia - zdjęcie główne

Tata Jasia

26 383 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 550 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Monika Zalewski - awatar

Monika Zalewski

Organizator zbiórki

Krzysztof uległ wypadkowi 29 kwietnia 2021 r .Ramię samochodu hds złamało się i uderzyło krzysia w głowę czego skutkiem jest rozbicie całego płata czołowego I uszkodzenie mózgu.Dwa tygodnie w śpiączce 2 miesiące na intensywnej terapii .Żyje❤ Krzysztof 10tego lipca miał mieć operację wstawienia brakującej części czaszki ale gdy lekarze otwożyli ponownie głowę okazało się że w środku jest ropa spowodowana bakterią beztlenową decyzją lekarzy 6 następnych tygodni antybiotyk 3 razy dziennie, kiedy po siedmiu tygodniach płyń rdzeniowo mózgowy okazał się czysty 16 tego września została podjęta próba ponownego wstawienia brakującego  płata czołowego. Operacja odbyła się bez komplikacji .Krzysztof nie porusza się ,jest karmiony przez sondę potrzebuje intensywnej specjalistycznej rehabilitacji która jest bardzo droga ,i dlatego nie wstydzę się  prosić o pomoc ❤❤ wierzę bardzo że uda mi się poprawić jego szanse na lepsze życie monika .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Zalewski - awatar

  Monika Zalewski

  15.06.2022
  15.06.2022

  Krzysztof ma szansę wrócić do nas .Rehabilitacja u profesora Jana Talara jest jedyną szansą ,Prosimy o pomoc

  Zdjęcie aktualizacji 96 601

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.2022
  25.06.2022

  Dużo siły i wytrwałości...trzymam kciuki✊✊

 • Medyk I Ola - awatar

  Medyk I Ola

  23.06.2022
  23.06.2022

  Zdrowka a to co zebralismy z giftow z Live

 • Sebastian Mindur - awatar

  Sebastian Mindur

  22.06.2022
  22.06.2022

  udostępniłem na swej grupie na FB

 • Nela - awatar

  Nela

  04.05.2022
  04.05.2022

  Dużo zdrowia!

 • Mihau - awatar

  Mihau

  02.05.2022
  02.05.2022

  Zdrówka życzę

26 383 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 550 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Monika Zalewski - awatar

Monika Zalewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 550

Kordi - awatar
Kordi
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wiosenna - awatar
Wiosenna
20
AnjaDob - awatar
AnjaDob
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Natalia - awatar
Natalia
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Medyk I Ola - awatar
Medyk I Ola
50
Arek - awatar
Arek
20
Sebastian Mindur - awatar
Sebastian Mindur
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij