Zbiórka Na ratunek Teddiemu - miniaturka zdjęcia

Na ratunek Teddiemu

Zbiórka Na ratunek Teddiemu - zdjęcie główne

Na ratunek Teddiemu

600 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Marysia Marczakowska - awatar

Marysia Marczakowska

Organizator zbiórki

Pilnie potrzebujemy pomocy w ratowaniu życia Teddiemu. 


Teddy to psiak uratowany jako szczenię. Zapewne skończył by w worku utopionym w pobliskim stawie. Jak wcześniejsze mioty. 

Uratowała go dobra dusza. 

Teddy dzisiaj gorzej się poczuł. Jak do niego przyjechałam był całkiem blady. Miał trudności w oddychaniu. Szybko został przetransportowany do lecznicy. Okazało się, że ma płyn w klatce piersiowej. 


Został od razu położony na stół operacyjny i nakłuty w celu spuszczenia płynów. Okazało się, że to krew. Skąd się wzięła? Tego jeszcze nikt nie wie. Został wykluczony uraz. 

Serce Teddiego, a raczej jedna z komór jest znacznie przerośnięta. Być może był chory od dziecka a może to wynik trwającej jakiejś choroby. 


Aktualnie jest pod opieką lekarzy weterynarii. Będzie potrzebna tranfuzja krwi, ale w naszych okolicach nie ma takich możliwości. 

Teddy, jak  tylko będzie stabilny, musi pojechać do lecznicy 24h, do Warszawy. 


To ogromne koszta. Bardzo proszę o pomoc w walce o życie Teddiego! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
600 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Marysia Marczakowska - awatar

Marysia Marczakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Magda - awatar
Magda
20
Gocha - awatar
Gocha
20
Agnieszka Tracka - awatar
Agnieszka Tracka
20
dorcia - awatar
dorcia
20
Paula - awatar
Paula
20
Karmel, Mela i Elmo - awatar
Karmel, Mela i Elmo
200
Monika Ostrowska - awatar
Monika Ostrowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Domańska - awatar
Magdalena Domańska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij