Zbiórka Na ratunek Teddiemu - miniaturka zdjęcia

Na ratunek Teddiemu

Zbiórka Na ratunek Teddiemu - zdjęcie główne

Na ratunek Teddiemu

600 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Marysia Marczakowska - awatar

Marysia Marczakowska

Organizator zbiórki

Pilnie potrzebujemy pomocy w ratowaniu życia Teddiemu. 


Teddy to psiak uratowany jako szczenię. Zapewne skończył by w worku utopionym w pobliskim stawie. Jak wcześniejsze mioty. 

Uratowała go dobra dusza. 

Teddy dzisiaj gorzej się poczuł. Jak do niego przyjechałam był całkiem blady. Miał trudności w oddychaniu. Szybko został przetransportowany do lecznicy. Okazało się, że ma płyn w klatce piersiowej. 


Został od razu położony na stół operacyjny i nakłuty w celu spuszczenia płynów. Okazało się, że to krew. Skąd się wzięła? Tego jeszcze nikt nie wie. Został wykluczony uraz. 

Serce Teddiego, a raczej jedna z komór jest znacznie przerośnięta. Być może był chory od dziecka a może to wynik trwającej jakiejś choroby. 


Aktualnie jest pod opieką lekarzy weterynarii. Będzie potrzebna tranfuzja krwi, ale w naszych okolicach nie ma takich możliwości. 

Teddy, jak  tylko będzie stabilny, musi pojechać do lecznicy 24h, do Warszawy. 


To ogromne koszta. Bardzo proszę o pomoc w walce o życie Teddiego! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
600 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać teraz
 
Marysia Marczakowska - awatar

Marysia Marczakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Magda - awatar
Magda
20
Gocha - awatar
Gocha
20
Agnieszka Tracka - awatar
Agnieszka Tracka
20
dorcia - awatar
dorcia
20
Paula - awatar
Paula
20
Karmel, Mela i Elmo - awatar
Karmel, Mela i Elmo
200
Monika Ostrowska - awatar
Monika Ostrowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Domańska - awatar
Magdalena Domańska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij