Zbiórka ASTka TIFFANY - nadal walczymy - miniaturka zdjęcia

ASTka TIFFANY - nadal walczymy Jak założyć taką zbiórkę?

ASTka TIFFANY - nadal walczymy

1 010 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani, z tej strony Tiffany. Jestem sunią, która dostała szansę na "lepsze życie" w polskiej fundacji. Przyjechałam z ukraińskiego schroniska, po czym trafiłam w troskliwe ręce domu tymczasowego. Codziennie całą sobą staram się wyrażać swą wdzięczność za kąt, za zaufanie jakim mnie opiekunowie obdarzają. 

Myślę, że udaje mi się! Akceptuje psy, jestem dzielną towarzyszką wycieczek, nieustająco merdam ogonkiem. Nie narzekam, nie smutam się, aby uśmiech na ustach tymczasowych rodziców nie znikał.

O ile wszystko nadrabiam dobrym humorem, to mam i ciężkie dni. Jestem ciężko chorą sunią. Co i rusz poddają mnie operacjom, a dla wielu lekarzy jestem medyczną zagadką. Z uwagi na guzy na listwie mlecznej zostałam wysterylizowana oraz poddana zabiegowi podwójnej mastektomii. Potem przeszłam zabieg usunięcia nerki, który zniosłam nad wyraz dzielnie.

Już sztab moich fanów, opiekunowie oddychali z ulgą, bo wyniki histopatologii nie były złe, a tu bum! Znów mam załamanie formy. I to poważne. W kolejnych badaniach diagnozują mi kolejne guzy, bardzo szybko rosnące. Obecnie na karku i dwa na łapach. W badaniu USG płuc kolejne. Borykam się z 5 nowymi guzami, nieznanego pochodzenia.

Lekarze podejrzewają u mnie na dziś promienicę - bardzo rzadką chorobę.

Ponieważ badania, operacje to codzienne koszty, które bardzo obciążają, to chociaż tu chcielibyśmy Was poprosić o wsparcie, o wspólne łatanie skarpety. Niech ja i opiekunowie mamy "wolną głowę" do zajęcia się mną, na codziennie wizyty u wetów, na kolejny szereg leków, badań. 

Uratowaliście mnie i Ritę wspólnie. I nadal to róbcie. <3 Wierzę w Was, że nadal chcecie abym tryskała humor, umilała Wam życie.
Wasza Tiffany. 

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 010 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Karolina Kotowska - awatar
Karolina Kotowska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Batory z Częstochowy - awatar
Batory z Częstochowy
20
Pamela - awatar
Pamela
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Marta Szczepańska - awatar
Marta Szczepańska
100
Melka - awatar
Melka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij