Zbiórka Daj życie na kółkach - Ambulans - miniaturka zdjęcia

Daj życie na kółkach - Ambulans Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Daj życie na kółkach - Ambulans - zdjęcie główne

Daj życie na kółkach - Ambulans

4 607 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Błoch-Kamassa - awatar

Justyna Błoch-Kamassa

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji mającej na celu zakup nowej karetki dla Ochotniczego Centrum Ratownictwa w Zduńskiej Woli.

Nasza organizacja nieustannie angażuje się w niesienie pomocy oraz zabezpieczanie medyczne różnego rodzaju wydarzeń. 

Od festiwali po imprezy sportowe, staramy się być obecni, gotowi na wszelkie sytuacje kryzysowe. Dzięki nowej karetce będziemy mogli jeszcze sprawniej reagować na nagłe wypadki i zapewnić szybką, profesjonalną pomoc potrzebującym.

Nasze zaangażowanie sięga dalej...

Regularnie wspieramy również lokalne fundacje oraz organizujemy pokazy z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci z domów dziecka, szkół i przedszkoli .

Edukacja w tym zakresie jest kluczowa, aby przyszłe pokolenia potrafiły radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i udzielać pomocy potrzebującym.

Wasza hojność pozwoli nam kontynuować te działania na jeszcze większą skalę. Każdy wkład będzie krokiem w stronę bezpieczniejszej społeczności, gdzie każdy może liczyć na profesjonalną pomoc w kryzysowych sytuacjach. 

Razem możemy uczynić znaczącą różnicę. Dlatego prosimy Was o wsparcie naszej akcji. Każda złotówka przekazana na naszą karetkę przyczyni się do poprawy życia wielu osób.

Z góry dziękujemy za Waszą życzliwość i wsparcie.


OCHOTNICZE CENTRUM RATOWNICTWA 

ZDUŃSKA WOLA 98-220, ul.1 Mają 5/7

NIP: 829-174-76-00, REGON: 387691381

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 607 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Justyna Błoch-Kamassa - awatar

Justyna Błoch-Kamassa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
slimak catering - awatar
slimak catering
100
motozdw15/24 - awatar
motozdw15/24
300
Prezes - awatar
Prezes
200
Mazur - awatar
Mazur
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Zuzanna Darewicz - awatar
Zuzanna Darewicz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij