Zbiórka Przyjazne pokoje dla dzieci - zdjęcie główne

Przyjazne pokoje dla dzieci

2 820 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Paszkiet - awatar

Agnieszka Paszkiet

Organizator zbiórki

Jesteśmy pracownikami domu dziecka, który jest prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Świętej Katarzyny w Braniewie. To miejsce to nasz drugi dom. Tutaj jesteśmy z dziećmi w dzień i w nocy, w chwilach radosnch i smutnych. Zawsze... Można powiedzieć, że dzieci te są naszym całym światem. Nie zapominamy o nich po wyjściu z pracy, zostają w naszych myślach i sercach.

Obecnie przeprowadzany jest u nas duży remont, na którego środki pochodzą jedynie z ofiar darczyńców. Końcowym etapem remontu będzie wyposażenie pokoi dla dzieci. Jak to kobiety... chcemy,  aby było dzieciom tam przytulnie i ładnie. Zależy nam, aby meble były trwałe i służyły w kolejnych latach dzieciom, które będą trafiały do naszego domu. W remontowanych pomieszczeniach mamy już zamontowane fajne meble kuchenne, urządzony jest jeden pokój (widoczny na zdjęciu). Potrzebujemy  wyposażyć jeszcze 5 pokoi. Koszt urządzenia jednego pokoju to 6 tys. zł, tj. zakup łóżek, mebli, oświetlenia, pościeli, dywaników.

Ogromnie prosimy o pomoc !!! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami, przy pomocy Państwa- ludzi o wielkich sercach i życzliwości dla dziecka, uda nam się spełnić marzenie o pięknych pokojach dla dzieci. Będziemy niezwykle wdzięczni za każdą pomoc, każdy grosik, bo przecież ...

 ...TO MARZENIA DAJĄ NAM SIŁĘ, BY IŚĆ DALEJ.

Drodzy Darczyńcy, aby nas lepiej poznać zapraszamy na naszego FB Katolicki Ośrodek Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży w Braniewie lub na naszą stronę internetową: www.kow-naszdom.com


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Paszkiet - awatar

  Agnieszka Paszkiet

  19.11.2021
  19.11.2021

  Drodzy Darczyńcy! Cieszę się ogromnie, bo z naszej zbiórki zakupiliśmy dzisiaj trzy wygodne tapczaniki dla dzieci- to właśnie dzięki Waszym dobrym sercom :))) Małymi krokami idziemy do celu i mam nadzieję, że uda nam się u;rządzić przyjazne pokoje dla dzieci. W imieniu całej ekipy serdecznie dziękuję i proszę, bądźcie dalej z nami!!!

  Zdjęcie aktualizacji 82 333

Komentarze


 • Dorota - awatar

  Dorota

  22.10.2021
  22.10.2021

  Trzymam kciuki !

  • Agnieszka Paszkiet - awatar

   Agnieszka Paszkiet - Organizator zbiórki

   22.10.2021
   22.10.2021

   Dziękujemy bardzo :)))

 • Wawrzyniec/Kazimierz - awatar

  Wawrzyniec/Kazimierz

  20.10.2021
  20.10.2021

  Warto pomagać.....

  • Agnieszka Paszkiet - awatar

   Agnieszka Paszkiet - Organizator zbiórki

   22.10.2021
   22.10.2021

   Razem łatwiej , dziękujemy :)))

2 820 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Paszkiet - awatar

Agnieszka Paszkiet

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Andrzej - awatar
Andrzej
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
500
Florek Maja - awatar
Florek Maja
50
Malczewski Miroslaw - awatar
Malczewski Miroslaw
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Jabłońska - awatar
Karolina Jabłońska
100
Tomi - awatar
Tomi
20
Maria Olszewska - awatar
Maria Olszewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij