Zbiórka Tobiś - ratujemy Tobisiową łapkę - miniaturka zdjęcia

Tobiś - ratujemy Tobisiową łapkę Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Tobiś - ratujemy Tobisiową łapkę - zdjęcie główne

Tobiś - ratujemy Tobisiową łapkę

0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Olszanka - awatar

Dorota Olszanka

Organizator zbiórki

Kochani,

Bohaterem jest Tobi, psi ideał, spec od dogoterapii, pies ratownik, jednym spojrzeniem potrafi stopić serce i wywołać uśmiech na twarzy...

Tobi ma "pańcię" która go bardzo kocha, a Tobiasz nie widzi poza nią świata. Pańcia Tobiasza pomogła niezliczonej ilości psiaków w potrzebie, potrafi przejechać 150 km w jedna stronę, żeby ulżyć w cierpieniu, zdiagnozować, podać leki. Jak łatwo się domyślić pańcia Tobiasza jest weterynarzem, takim z sercem a nie tylko umysłem. No i właśnie dzięki temu Tobi żyje bez bólu, w komforcie...ale...w zasadzie żył do tej pory. Na ostatnim zdjęciu RTG widać niestety jak choroba rozrosła się prawie czterokrotnie, zajmując dużą część łapy Tobiasza. Tobi cierpi, Pani Tobiasza próbuje pomóc ale Tobiasz wymaga konsultacji specjalistów. Nie obędzie się bez kosztownej terapii, która jest jedyną szansą na uratowanie tego psiego życia. Koszty są duże a możliwości mniejsze, spróbujmy uzbierać brakującą kwotę aby Tobi i jego pańcia mogli jak najdłużej cieszyć się sobą. Takie przyjaźnie warte są pomocy. 

Tobi i jego pańcia byli niejednokrotnie domem tymczasowym dla najbardziej potrzebujących czworonogów, znajdowali im domy stałe, wyciągali ze schronisk, dawali nowe życie. Dajmy szanse na nowe życie Tobiaszowi.

Zebrane środki posłużą na terapię onkologiczną Tobiego.

Psia-mama Tobiego jest moja przyjaciółką, bardzo pomogła mi w chorobie nowotworowej mojej staruszki wyżłowej, teraz przyszła kolej na pomoc dla niej i jej najlepszego przyjaciela.

Bardzo na Was liczę i dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Olszanka - awatar

Dorota Olszanka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij