Zbiórka Roczna rehabilitacja Tosi - miniaturka zdjęcia

Roczna rehabilitacja Tosi

Zbiórka Roczna rehabilitacja Tosi - zdjęcie główne

Roczna rehabilitacja Tosi

2 385 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać teraz
 
Antonina Zofia Forszpaniak - awatar

Antonina Zofia Forszpaniak

Organizator zbiórki

Nazywam się Antonina Forszpaniak urodziłam się 20 listopada 2012 r. w 27 tc. bez oznak życia. Na samym początku mojej drogi był tylko płacz i pytania bez odpowiedzi co ze mną będzie. Przeszłam w swoim krótkim życiu 5 operacji i kilka resuscytacji ponad 60 dni spędziłam podłączona do respiratora. Od małego walczę jak lwica o lepsze jutro. Dla mnie najlepszym lekarstwem jest miłość rodziców i siostry. Kochani po wyjściu ze szpitala dowiedzieliśmy się że choruję na szereg różnych chorób. Zanik nerwu wzrokowego, mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie i cały szereg innych chorób. Niestety z biegiem lat moje ciało wymaga coraz to więcej rehabilitacji. Abym utrzymała to co wypracowaliśmy muszę brać udział w turnusach rehabilitacyjnych a koszt jednego to już dla nas bardzo duży wydatek.  Dlatego bardzo prosimy o najdrobniejszą pomoc...dla nas każdy podarowany grosz bardzo dużo znaczy. Napewno nie zostanie zmarnowany. Dziękuję!!! Antonina.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Antonina Zofia Forszpaniak - awatar

  Antonina Zofia Forszpaniak

  24.01.20
  24.01.20

  Kochani Tosia z całych sił walczy o lepsze jutro. My staramy się jej zapewnić fachową opiekę rehabilitantów i terapeutów...ale niestety to dużo kosztuje. W związku z tym prosimy o pomoc. Wszystko dla Tosi.

  Zdjęcie aktualizacji 43 358

Komentarze


 • Marlena Filipek - awatar

  Marlena Filipek

  22.11.18
  22.11.18

  🤗🌹

  • Antonina Zofia Forszpaniak - awatar

   Antonina Zofia Forszpaniak - Organizator zbiórki

   23.11.18
   23.11.18

 • Dominika R. - awatar

  Dominika R.

  19.11.18
  19.11.18

  Tosieńko kochana Ty nasza, z okazji nadchodzących urodzinek życzymy Ci samych pogodnych dni <3

  • Antonina Zofia Forszpaniak - awatar

   Antonina Zofia Forszpaniak - Organizator zbiórki

   23.11.18
   23.11.18

2 385 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób
Wpłać teraz
 
Antonina Zofia Forszpaniak - awatar

Antonina Zofia Forszpaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 56

Beata Winiarska-Bargieł - awatar
Beata Winiarska-Bargieł
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorczyk Magdalena - awatar
Grzegorczyk Magdalena
20
Basia - awatar
Basia
50
Agnieszka i Paweł - awatar
Agnieszka i Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kasia Cegielska - awatar
Kasia Cegielska
10
Artur i Karolina - awatar
Artur i Karolina
100
LIDIA - awatar
LIDIA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij