Paulina Tarabasz - awatar

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Myślałam, że może nadejdzie taki dzień i nie będe musiała już robić zbiórek które pomoga mi w zabraniu kolejnego wyrzuconego psa, niestety taki dzień chyba nigdy nie najdzie.. Były juz mixy amstaffów, sznaucerów, jamniki, owczarki ,zwykłe burki a dziś przyszła kolej na pięknego , młodego mieszańca Hushyego. Samiec błąka się w podkieleckiej wsi, w woj. Świętokrzyskim. Teren na którym przebywa pies należy do gminy , która ma podpisana umowę ze Schroniskiem w Szczytach, jeżeli pies zostanie zgłoszony przez mieszkańców z pewnościa nie uniknie wywózki do tego złego schroniska.. Jestem jego ostatnia szansą... Ta zbiórka jest jego ostatnią szansą!! 
Nawiązałam kontakt ze stowarzyszeniem , które zajmuje się szukaniem domów dla psów w typie Huskych i ich mixów. Poprosiłam o pomoc i pomoc otrzymałam! Mam możliwośc umieszczenia psa w przytulisku dla zwierząt , o bardzo dobrej reputacji. Psiak zostanie tam przygotowany do adopcji, i przede wszystkim będzie bezpieczny. Jest tylko pewien problem przytulisko znajduje się w okolicach Poznania!! To ok 370 km od miejsca gdzie koczuje pies.. Odległość jest ogromna , a koszty z nią związane jeszcze większe..
Jestem optymistka dlatego wierze, że i tym razem uda się nam pomóc wspólnymi siłami! Kochani to od was zależy czy kolejen psie istnienie zostanie uratowane.


Paulina Tarabasz - awatar

Paulina Tarabasz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Pola - awatar
20
Pola

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij