Podaruj zdrowie w prezencie!

„Przede wszystkim zdrowia!” – to chyba najczęściej składane życzenia świąteczne i noworoczne w Polsce. W końcu zdrowie – nasze i naszych bliskich – jest jedną z najcenniejszych wartości w życiu. Jako ZnanyLekarz bardzo dobrze o tym wiemy. Dlatego dzisiaj chcemy wspomóc szczególnie tych, których zdrowie jest zagrożone - z powodu katastrof naturalnych, konfliktów zbrojnych oraz innych kryzysów humanitarnych.

Połączyliśmy siły z Lekarzami bez Granic, aby nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Ich zespoły codziennie zapewniają ratującą życie pomoc medyczną ludziom w ponad 70 krajach świata. Wpłacając darowiznę na działalność Lekarzy bez Granic umożliwiasz zakup lekarstw, materiałów medycznych i sprzętu do ratowania życia i zdrowia. To bezcenna pomoc - możesz podarować zdrowie innej osobie.

Zachęcamy do wpłaty na naszą zbiórkę lub do założenia i rozpromowania własnej, która wesprze nasz wspólny cel. Każda pomoc i każdy gest wsparcia ma znaczenie! 100% środków ze zbiórki trafi dla Lekarzy Bez Granic.

Zbiórkę wspiera serwis Pomagam.pl

Wspólnie zebraliśmy już:
2 120 zł

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij