Zbiórka Dla niewidomej Tulisi - zdjęcie główne

Dla niewidomej Tulisi

56 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Żurek - awatar

Dawid Żurek

Organizator zbiórki

Witajcie, jestem Tulisia (taki mały mix-malamut) Jestem młodziutką sunią, która została porzucona przez człowieka. Czemu? Może dla tego, że miałam problem ze wzrokiem? W następstwie zaniedbań straciłam wzrok całkowicie.  Trafiłam pod opiekę wspaniałej Fundacji która znalazła mi nowych człowieków, darzących mnie miłością i zrozumieniem.

Niestety nikt nie nauczył mnie dobrego zachowywania się na spacerach. Po mimo małych rozmiarów potrafię dużo bardziej ciągnąć niż mój adopcyjny dużo większy braciszek Bemol.

Nie widzę, więc dużo intensywniej reaguje na zapachy i dźwięki. Każdy pies mijany na spacerze pachnie tak intensywnie, że wzbudza we mnie ogromną ciekawość i strasznie do niego ciągnę. Dodatkowo nie zawsze wyczuwam przeszkody, a nie umiem reagować na komendy i ostrzeżenia mojej rodziny.  

Dlatego prosiłabym o pomoc w zebraniu środków na specjalne szkolenie, które ułatwiło by mi i mojej rodzinie funkcjonowanie mimo mojej niepełnosprawności. Koszt pełnego szkolenia psów to wydatek rzędu 1000 zł, niestety przez moją wadę nie nadaję się na tego typu szkolenie, a jedynie na indywidualną formę nauki.


W imieniu moich człowieków i przede wszystkim swoim, proszę o wsparcie. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
56 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Żurek - awatar

Dawid Żurek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Joanna b - awatar
Joanna b
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Paulina T - awatar
Paulina T
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij