Zbiórka Tworzymy z pasją - zdjęcie główne

Tworzymy z pasją

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Rafał Kłaptocz - awatar

Rafał Kłaptocz

Organizator zbiórki

TWORZYMY Z PASJĄ


COFNIJMY SIĘ W CZASIE

Wielu z Was pamięta czasy, kiedy w Polsce, było mnóstwo bardzo dobrych inżynierskich projektów, początkowo realizowanych, jednakże z czasem wszystkie projekty umarły z powodu braku inwestycji, zaniedbania lub wykupie, przez konkurencje tylko po to by zgasić polskie wynalazki i tym samym pozbyć się konkurencji

Zapewne pamiętacie takie legendy jak motocykle "OSA", "KOMAR" "WSK" czy samochody "WARSZAWA" czy "SYRENA". Pewnie większości z Was, kojarzy się to z dzieciństwem i młodością. Zadajmy pytanie Gdzie to wszystko jest? Dlaczego umarł polski przemysł?


KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy grupą młodych ludzi po studiach inżynierskich, którzy pasjonują się motoryzacją, a w szczególności motocyklami. To na tej gałęzi motoryzacji zatrzymujemy się i skupiamy swoje myśli i trudy.

Zajmujemy się projektowaniem części motocyklowych oraz nowego polskiego modelu motocykla z innowacyjnym systemem napędowym.

Niestety ze względów bezpieczeństwa nie możemy Państwu zdradzić o jakim typie napędu mówimy.


NA CO CHCEMY POZYSKAĆ FINANSE?

Potrzebujemy finanse na niezbędne oprogramowania CAD/CAM,

które pozwolą urzeczywistnić naszą koncepcję i pokazać się na rynku światowym, a także liczne badania laboratoryjne, które są nieodłączną częścią tego przedsięwzięcia.


CO CHCEMY OSIĄGNĄĆ?

- stworzyć polski model motocykla

- zaproponować innowacyjny napęd na rynku światowym

- zaprojektować niezbędny park maszyn

- stanąć z dumą obok największych światowych konkurentów i nie wstydzić się bycia polakiem

- nowy produkt wiąże się  z powstaniem nowych miejsc pracy oraz technologii


Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i zdecydujesz się wspomóc nasz projekt, pamiętaj, że robiąc to nie tylko pomożesz nam, ale również pomożesz innym!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Rafał Kłaptocz - awatar

Rafał Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij