Zbiórka Tworzymy z pasją - zdjęcie główne

Tworzymy z pasją

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Kłaptocz - awatar

Rafał Kłaptocz

Organizator zbiórki

TWORZYMY Z PASJĄ


COFNIJMY SIĘ W CZASIE

Wielu z Was pamięta czasy, kiedy w Polsce, było mnóstwo bardzo dobrych inżynierskich projektów, początkowo realizowanych, jednakże z czasem wszystkie projekty umarły z powodu braku inwestycji, zaniedbania lub wykupie, przez konkurencje tylko po to by zgasić polskie wynalazki i tym samym pozbyć się konkurencji

Zapewne pamiętacie takie legendy jak motocykle "OSA", "KOMAR" "WSK" czy samochody "WARSZAWA" czy "SYRENA". Pewnie większości z Was, kojarzy się to z dzieciństwem i młodością. Zadajmy pytanie Gdzie to wszystko jest? Dlaczego umarł polski przemysł?


KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy grupą młodych ludzi po studiach inżynierskich, którzy pasjonują się motoryzacją, a w szczególności motocyklami. To na tej gałęzi motoryzacji zatrzymujemy się i skupiamy swoje myśli i trudy.

Zajmujemy się projektowaniem części motocyklowych oraz nowego polskiego modelu motocykla z innowacyjnym systemem napędowym.

Niestety ze względów bezpieczeństwa nie możemy Państwu zdradzić o jakim typie napędu mówimy.


NA CO CHCEMY POZYSKAĆ FINANSE?

Potrzebujemy finanse na niezbędne oprogramowania CAD/CAM,

które pozwolą urzeczywistnić naszą koncepcję i pokazać się na rynku światowym, a także liczne badania laboratoryjne, które są nieodłączną częścią tego przedsięwzięcia.


CO CHCEMY OSIĄGNĄĆ?

- stworzyć polski model motocykla

- zaproponować innowacyjny napęd na rynku światowym

- zaprojektować niezbędny park maszyn

- stanąć z dumą obok największych światowych konkurentów i nie wstydzić się bycia polakiem

- nowy produkt wiąże się  z powstaniem nowych miejsc pracy oraz technologii


Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i zdecydujesz się wspomóc nasz projekt, pamiętaj, że robiąc to nie tylko pomożesz nam, ale również pomożesz innym!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Kłaptocz - awatar

Rafał Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij