Zbiórka Tworzymy z pasją - miniaturka zdjęcia

Tworzymy z pasją

Zbiórka Tworzymy z pasją - zdjęcie główne

Tworzymy z pasją

0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Rafał Kłaptocz - awatar

Rafał Kłaptocz

Organizator zbiórki

TWORZYMY Z PASJĄ


COFNIJMY SIĘ W CZASIE

Wielu z Was pamięta czasy, kiedy w Polsce, było mnóstwo bardzo dobrych inżynierskich projektów, początkowo realizowanych, jednakże z czasem wszystkie projekty umarły z powodu braku inwestycji, zaniedbania lub wykupie, przez konkurencje tylko po to by zgasić polskie wynalazki i tym samym pozbyć się konkurencji

Zapewne pamiętacie takie legendy jak motocykle "OSA", "KOMAR" "WSK" czy samochody "WARSZAWA" czy "SYRENA". Pewnie większości z Was, kojarzy się to z dzieciństwem i młodością. Zadajmy pytanie Gdzie to wszystko jest? Dlaczego umarł polski przemysł?


KIM JESTEŚMY?


Jesteśmy grupą młodych ludzi po studiach inżynierskich, którzy pasjonują się motoryzacją, a w szczególności motocyklami. To na tej gałęzi motoryzacji zatrzymujemy się i skupiamy swoje myśli i trudy.

Zajmujemy się projektowaniem części motocyklowych oraz nowego polskiego modelu motocykla z innowacyjnym systemem napędowym.

Niestety ze względów bezpieczeństwa nie możemy Państwu zdradzić o jakim typie napędu mówimy.


NA CO CHCEMY POZYSKAĆ FINANSE?

Potrzebujemy finanse na niezbędne oprogramowania CAD/CAM,

które pozwolą urzeczywistnić naszą koncepcję i pokazać się na rynku światowym, a także liczne badania laboratoryjne, które są nieodłączną częścią tego przedsięwzięcia.


CO CHCEMY OSIĄGNĄĆ?

- stworzyć polski model motocykla

- zaproponować innowacyjny napęd na rynku światowym

- zaprojektować niezbędny park maszyn

- stanąć z dumą obok największych światowych konkurentów i nie wstydzić się bycia polakiem

- nowy produkt wiąże się  z powstaniem nowych miejsc pracy oraz technologii


Jeśli zainteresował Cię ten artykuł i zdecydujesz się wspomóc nasz projekt, pamiętaj, że robiąc to nie tylko pomożesz nam, ale również pomożesz innym!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Rafał Kłaptocz - awatar

Rafał Kłaptocz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij