Zbiórka Odbudowa po wichurze - zdjęcie główne

Odbudowa po wichurze

331 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aldona Robakowska - awatar

Aldona Robakowska

Organizator zbiórki

Witam!
Proszę o poświęcenie mi chwili, zwracam się z prośbą do Wszystkich dobrych ludzi!

Jestem córką człowieka, który w kilka chwil dzis na ulicy Warszawskiej stracił swoją ukochaną altanke - pasję, hobby i miejsce odpoczynku, ale i ciężkiej pracy. Dziś ta jego praca runęła jak domek z kart . Tato ma prawie 60 lat , ciężko pracował żeby dojść do takiego efektu, aż 30 września, kiedy każdy obdarowywał swoich chłopców prezentami jemu potężne drzewo zawaliło się na altankę i zrujnowalo jego azyl.
Tato wyremontował tam wszystko, łącznie z wymianą  drzwi i okien. Dodatkowo zbudował wiatę. W altance był również sprzęt AGD, gdyż był to azymut gdzie spędzał każda wolną chwilę.
Wiecie sami jak ludzie starsi potrzebują takiego miejsca!  
W tym momencie niestety altanka nadaje się do rozbiórki. Ściany popękały , narzędzia i sprzęt, który był w środku  AGD jak i ogrodowy oraz grill uległy tak ogromnemu zniszczeniu, że niewiadomo czy cokolwiek uda się naprawić/uratować.

Proszę z całego serca o pomoc dla niego, przy odbudowie altanki. Niestety kwota na odbudowę przerasta możliwości finansowe mojego Taty.
Jest on takim nasz ogrodnikiem zamiłowania i bez tego miejsca nie będzie mial swojego rajskiego miejsca na ziemi, które daje mu energie i siłę do życia!

Z góry dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
331 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aldona Robakowska - awatar

Aldona Robakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marta Madej - awatar
Marta Madej
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aldona Robakowska - awatar
Aldona Robakowska
10
Aleksandra Bieluń - awatar
Aleksandra Bieluń
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij