Zbiórka Maleńka Mila pragnie wyzdrowiec. - miniaturka zdjęcia

Maleńka Mila pragnie wyzdrowiec. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Maleńka Mila pragnie wyzdrowiec. - zdjęcie główne

Maleńka Mila pragnie wyzdrowiec.

336 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Siodelska - awatar

Magdalena Siodelska

Organizator zbiórki

Mila jest 3 miesięcznym szczeniaczkiem zabranym z miejsca do którego żaden pies nie chciałby trafić. Dramatycznie chude maleństwo, z ogromną ilością robali,  zapaleniem płuc i ranami na całym ciele. Malutka z trudem walczy o każdy oddech. Duszność utrzymuje się stale. Mila jest w trakcie leczenia zapalenia płuc- dostaje antybiotyki, kroplówki, leki rozszerzające oskrzela zarówno w zastrzykach jak i w inhalacji. Wymaga codziennych wizyt u weterynarza. Przebywa w domu tymczasowym. Została zabrana ponieważ tam gdzie była nie miałby, żadnych szans na przeżycie. Jej leczenie pochłonęło już prawie 600 złotych: surowica na parvo- 2 fiolki- która podzieliła się z Piesiem(chory na parvo maluch u Ani)- 160 zł, RTG klatki 2 projekcje-110 zł, wizyty u weterynarza-230 zł- kwota dotychczas zapłacona, nie wszystko zostało uregulowane, leki z apteki: theospirex, metronidazol, berodual- kupowane samodzielnie wg zaleceń weterynarza- 100 zł. Leczenie Mili trwa i jeszcze daleka droga do jej zdrowia. Trzeba wyleczyć zapalenie płuc, problemem jest walka z dusznością. Nie do końca wiadomo czy jej przyczyną oprócz zapalenia płuc nie jest wada serca. Dla Mili przejście 2 m mieszkaniu jest ogromnym wysiłkiem. Czy uda się zrobić dla niej wszystko co możliwe, zależy także od was. Czy będzie kiedyś radosnym szczeniakiem?Mila bardzo prosi o pomoc, chciałby normalnie oddychać, chciałby kiedyś dorosnąć. Każda pomoc jest dla niej na wagę złota. Potrzebujemy:kupić dalsze leki, zrobić kontrolne rtg klatki, być może potrzebna będzie konsultacja kardiologiczna i echo serca. Pomożcie Maleńkiej Mili- wyzdrowieć. Bardzo dziekujemy za wszystkie wpłaty i udostępnienia każda najdrobniejsza wpłata bedzie dla nas ogromną pomocą. U Mili stwierdzono dodatkowo zapalenie jelit prawdopodobnie  związane z pasożytami. Mamy nadzieję że uda nam się uniknąć parvo dzięki temu ze mała dostała profilaktycznie surowice jednoczesnie pewnosci nie ma. Proszę pomóżcie nam.Leczenie Mili trwa i pociąga ogromne koszty a przed nami jeszcze diagnostyka duszności i powiekszonego serca.

Mila już zdrowa, biega, bawi się- kilka dni temu została zaszczepiona- komplet wirusówki i wścieklizna. Obecnie już szuka nowego domu. Do kosztów wpisanych poprzednio doszło- kilka krotne odrobaczenie i wizyty kontrolne-125 złotych. Stan pieska jest dobry- na razie ze względów finansowych odpuszczam sobie kontrolne rtg. Z tego portalu- Milunia dostała 311 zł i 273zł od Ani, która ratowała chorego na parvo Piesia. Bardzo wszystkim wam dziękuje za pomoc Mili. Wspólnie uratowaliśmy jej życie. Teraz już tylko potrzebny kochający dom. Jutro już zamykam ten profil- chciałam tylko aby każdy zainteresowany losem Milki- mógł zobaczyć co z jej zdrowiem i jak wykorzystane zostały środki z tej zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Magdalena Siodelska - awatar

    Magdalena Siodelska

    18.02.2017
    18.02.2017

    Bardzo serdecznie dziękuje za pomoc.To jest szansa dla Mili na to by jej życie było całkowicie odmienne od koszmaru który spotkał ją w jako szczeniaczka.

336 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Siodelska - awatar

Magdalena Siodelska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Wioleta Pruszyńska - awatar
Wioleta Pruszyńska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Uziembło - awatar
Ewa Uziembło
20
K & T - awatar
K & T
50
dorota - awatar
dorota
20
Alina Mi - awatar
Alina Mi
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij