Zbiórka Pomoc w wykarmieniu zwierzaków - miniaturka zdjęcia

Pomoc w wykarmieniu zwierzaków

Zbiórka Pomoc w wykarmieniu zwierzaków - zdjęcie główne

Pomoc w wykarmieniu zwierzaków

736 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Basia Mazan - awatar

Basia Mazan

Organizator zbiórki

Moja przyjaciółka, jest niesamowita osobą, podzieli się ostatnim kawałkiem chleba. Jej zwierzęta są członkami rodziny, są radosne, bardzo mądre. Nie tylko Ona pomaga ludziom, ale też jej stadko. Z powodu kłopotów finansowych, wyjechała do Anglii zarobić na karmę dla swojego stadka.  Jej czteromiesięczna nieobecność była traumą dla psiaków, alpak i pozostałych. Z tęsknoty strasznie zmizerniały. Potrzeba im dobrej karmy, aby "wróciły do normy". Te niewielkie pieniądze wystarczą na 2 miesiące w miarę dobrego jedzonka. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Basia Mazan - awatar

  Basia Mazan

  04.04.18
  04.04.18

  Wszystkim dziękujemy za wsparcie, dobre słowa, zainteresowanie. to już 2 paczka. niestety została tylko złotówka. Do celu brakuje jeszcze 400zł.

  Zdjęcie aktualizacji 13 752

Komentarze


 • Beatka Dre - awatar

  Beatka Dre

  10.02.18
  10.02.18

  Powodzenia Basiu.

 • Alicja Korbinska - awatar

  Alicja Korbinska

  29.12.17
  29.12.17

  Wspaniala inicjatywa <3

736 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Basia Mazan - awatar

Basia Mazan

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Marta Filipiak - awatar
Marta Filipiak
15
MAŁGORZATA JACHIMOWSKA - awatar
MAŁGORZATA JACHIMOWSKA
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota P. - awatar
Dorota P.
20
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Beatka Dre - awatar
Beatka Dre
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ilona Kozłowska - awatar
Ilona Kozłowska
50
superlesiuncio - awatar
superlesiuncio
20
Klaudia Bochenek - awatar
Klaudia Bochenek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij