Zbiórka Uratujmy umierającego Leosia - miniaturka zdjęcia

Uratujmy umierającego Leosia

Uratujmy umierającego Leosia

1 100 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 
Justyna Narewska - awatar

Justyna Narewska

Organizator zbiórki

Na Leosia ze schronu czeka już dom tymczasowy, na dniach zostanie przetransportowany. Wtedy zaczniemy walczyć o jego życie. Ta bida tylko w warunkach domowych i troskliwej opiece ma szanse przeżyć. Pełna diagnostyka psa, który jest w tak katastrofalnym stanie, a potem długotrwałe leczenie będzie dużo kosztować, a my jako wolontariusze nie mamy na to środków. Prosimy WAS o POMOC!!


Ze wstępnych badań z krwi wiemy ,że Leoś ma bardzo chorą trzustkę i musi być na specjalistycznej karmie. Czeka nas również dalsza pełna diagnostyka  Leosia i rozpoczęcie leczenia. Mamy nadzieje, że uratujemy mu życie. Ten pies ma tylko 3 lata a tak wiele przeszedł :(

Błagamy o wsparcie dla Leosia bo bez Was nie damy rady mu pomóc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Piotr Oryński - awatar

  Piotr Oryński

  04.08.20
  04.08.20

  Zdrowiej piesku!

 • Psyjaciel Dodo - awatar

  Psyjaciel Dodo

  02.08.20
  02.08.20

  3mamy kciuki za Leosia!

1 100 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 
Justyna Narewska - awatar

Justyna Narewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Małgorzata Sot - awatar
Małgorzata Sot
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EK-G - awatar
EK-G
20
Chmura - awatar
Chmura
50
Piotr Oryński - awatar
Piotr Oryński
400
Psyjaciel Dodo - awatar
Psyjaciel Dodo
100
Marzena - awatar
Marzena
100
Elzbieta Milewska - awatar
Elzbieta Milewska
20
CELINA WIŚNIEWSKA - awatar
CELINA WIŚNIEWSKA
30
Ewap - awatar
Ewap
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij