Zbiórka Autyzm to nie wyrok - miniaturka zdjęcia

Autyzm to nie wyrok

Zbiórka Autyzm to nie wyrok - zdjęcie główne

Autyzm to nie wyrok

0 zł z 4 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Emi Kowalczyk - awatar

Emi Kowalczyk

Organizator zbiórki

Jestem mamą Michała. Syn ma autyzm wczesnodziecięcy. Mimo takiej diagnozy syn jest bardzo radosnym i zdolnym dzieckiem. Mikki gra na klarnecie od kilku miesięcy ale ma już sukcesy. W najbliższym czasie będzie grał na festynie w Pruszczu Gdańskim. Lubi występy i nie ma tremy. 

Lubi język angielski. Jest w tym bardzo dobry. W zeszłym roku w konkursie z języka angielskiego był 4 na 8 klas a w tym roku przeszedł do następnego etapu (z każdej szkoły przechodzi po 2  dzieci). Czekamy na wyniki. 

Uwielbia oglądać filmy popularnonaukowe oraz czytać książki o fizyce, chemii, komputerach, historii oraz biologii. Wystarczy, że raz coś zobaczy a już to pamięta. Niestety ma problemy w komunikacji z rówieśnikami i to jest jego słabym punktem. Często wyłącza się w czasie zajęć szkolnych i to sprawia, że ma kłopoty z komunikacją. Stara się jak może ale nie zawsze mu wychodzi i wtedy frustruje się. Staram się zapewnić mu jak najlepszą terapię. Naszym marzeniem jest poddanie się przez syna innowacyjnej terapii w komorze hiperbarycznej. Terapia ta da mu szansę w pełni wykorzystać potencjały jakie posiada. Jestem pewna, że dzięki temu będzie jeszcze lepszy a jego świat poszerzy się i będzie w stanie być z nami w pełni. Przecież Einstein też miał autyzm a co z niego wyrosło. 

Z całego serca dziękuję za wszelką pomoc i obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby syn zrealizował swoje marzenia i rozwinął w pełni swoje uzdolnienia. Myślę, że będzie z niego wspaniały człowiek. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 4 800 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Emi Kowalczyk - awatar

Emi Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij