Zbiórka Autyzm to nie wyrok - zdjęcie główne

Autyzm to nie wyrok

0 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Emi Kowalczyk - awatar

Emi Kowalczyk

Organizator zbiórki

Jestem mamą Michała. Syn ma autyzm wczesnodziecięcy. Mimo takiej diagnozy syn jest bardzo radosnym i zdolnym dzieckiem. Mikki gra na klarnecie od kilku miesięcy ale ma już sukcesy. W najbliższym czasie będzie grał na festynie w Pruszczu Gdańskim. Lubi występy i nie ma tremy. 

Lubi język angielski. Jest w tym bardzo dobry. W zeszłym roku w konkursie z języka angielskiego był 4 na 8 klas a w tym roku przeszedł do następnego etapu (z każdej szkoły przechodzi po 2  dzieci). Czekamy na wyniki. 

Uwielbia oglądać filmy popularnonaukowe oraz czytać książki o fizyce, chemii, komputerach, historii oraz biologii. Wystarczy, że raz coś zobaczy a już to pamięta. Niestety ma problemy w komunikacji z rówieśnikami i to jest jego słabym punktem. Często wyłącza się w czasie zajęć szkolnych i to sprawia, że ma kłopoty z komunikacją. Stara się jak może ale nie zawsze mu wychodzi i wtedy frustruje się. Staram się zapewnić mu jak najlepszą terapię. Naszym marzeniem jest poddanie się przez syna innowacyjnej terapii w komorze hiperbarycznej. Terapia ta da mu szansę w pełni wykorzystać potencjały jakie posiada. Jestem pewna, że dzięki temu będzie jeszcze lepszy a jego świat poszerzy się i będzie w stanie być z nami w pełni. Przecież Einstein też miał autyzm a co z niego wyrosło. 

Z całego serca dziękuję za wszelką pomoc i obiecuję, że dołożę wszelkich starań aby syn zrealizował swoje marzenia i rozwinął w pełni swoje uzdolnienia. Myślę, że będzie z niego wspaniały człowiek. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 800 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Emi Kowalczyk - awatar

Emi Kowalczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij