Zbiórka Wędka i zanętka dla Kuby - miniaturka zdjęcia

Wędka i zanętka dla Kuby

Zbiórka Wędka i zanętka dla Kuby - zdjęcie główne

Wędka i zanętka dla Kuby

501 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Bienkowski - awatar

Krzysiek Bienkowski

Organizator zbiórki

Jesteśmy przyjaciółmi Jakuba. Zbieramy pieniądze na nową wędkę dla niego. 

Około tygodnia temu Jakub szczęśliwie, razem z przyjaciółmi oddawał się swojej największej pasji - wędkarstwu na stawach łowiska OKOŃ, nieopodal Warszawy. Niestrudzenie wyczekiwał dwudziestokilogramowych ryb, które pieszczotliwie nazywał karpikami. Po złowieniu kilku sztuk karpików, Jakub oddał się biesiadzie. Więcej nie pamięta - wędka zniknęła, a z nią szczęście, które chcemy przywrócić. 

Sama wędka to koszt 400 zł, ale jak to bywa na rybkach trzeba coś zjeść, wypić i mieć czym zanęcić - na to pójdzie 100 zł. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ANONIMOWY SZEF - awatar

  ANONIMOWY SZEF

  16.07.19
  16.07.19

  POZDROWIENIA WARIACIE CIĄGNIJ LABRADORY

 • KARPIARZ NUMER 1 - awatar

  KARPIARZ NUMER 1

  15.07.19
  15.07.19

  TRZYMAJ SIE CARPIE DIEM

501 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Krzysiek Bienkowski - awatar

Krzysiek Bienkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysiek Bienkowski - awatar
Krzysiek Bienkowski
115
the realest menago - awatar
the realest menago
20
Klaudynka - awatar
Klaudynka
20
ANONIMOWY SZEF - awatar
ANONIMOWY SZEF
150
DAJAN - awatar
DAJAN
20
Ricky Martin - awatar
Ricky Martin
5
Hubert Szmyt - awatar
Hubert Szmyt
10
andrzej mosakowski - awatar
andrzej mosakowski
20
PDF - POZDROWIENIA DO FEEDERA - awatar
PDF - POZDROWIENIA DO FEEDERA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij