Zbiórka Wędka i zanętka dla Kuby - zdjęcie główne

Wędka i zanętka dla Kuby

501 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Bienkowski - awatar

Krzysiek Bienkowski

Organizator zbiórki

Jesteśmy przyjaciółmi Jakuba. Zbieramy pieniądze na nową wędkę dla niego. 

Około tygodnia temu Jakub szczęśliwie, razem z przyjaciółmi oddawał się swojej największej pasji - wędkarstwu na stawach łowiska OKOŃ, nieopodal Warszawy. Niestrudzenie wyczekiwał dwudziestokilogramowych ryb, które pieszczotliwie nazywał karpikami. Po złowieniu kilku sztuk karpików, Jakub oddał się biesiadzie. Więcej nie pamięta - wędka zniknęła, a z nią szczęście, które chcemy przywrócić. 

Sama wędka to koszt 400 zł, ale jak to bywa na rybkach trzeba coś zjeść, wypić i mieć czym zanęcić - na to pójdzie 100 zł. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • ANONIMOWY SZEF - awatar

  ANONIMOWY SZEF

  16.07.2019
  16.07.2019

  POZDROWIENIA WARIACIE CIĄGNIJ LABRADORY

 • KARPIARZ NUMER 1 - awatar

  KARPIARZ NUMER 1

  15.07.2019
  15.07.2019

  TRZYMAJ SIE CARPIE DIEM

501 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysiek Bienkowski - awatar

Krzysiek Bienkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Krzysiek Bienkowski - awatar
Krzysiek Bienkowski
115
the realest menago - awatar
the realest menago
20
Klaudynka - awatar
Klaudynka
20
ANONIMOWY SZEF - awatar
ANONIMOWY SZEF
150
DAJAN - awatar
DAJAN
20
Ricky Martin - awatar
Ricky Martin
5
Hubert Szmyt - awatar
Hubert Szmyt
10
andrzej mosakowski - awatar
andrzej mosakowski
20
PDF - POZDROWIENIA DO FEEDERA - awatar
PDF - POZDROWIENIA DO FEEDERA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij