Zbiórka Walcząc o życie - zdjęcie główne

Walcząc o życie

731 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Surgota - awatar

Iwona Surgota

Organizator zbiórki

Witam, jestem samotnie wychowującą mamą. Na co dzień opiekuję się dwójką dzieci. Jedno z nich to Bartuś. Bartuś ma 3 latka i choruje na HLHS (zespół niedorozwoju lewego serca), ujmując najprościej - tylko połowa serca utrzymuje to maleństwo przy życiu.

 Oznacza to, że Bartuś jest bardzo chory i walczy o swoje życie już od pierwszych godzin swojego pobytu na tym świecie. Pierwszy rok życia spędził w szpitalnej izolatce pozbawiony dotyku kochających go osób i ciepła rodzinnego domu. Do tej pory przeszedł już dwie operacje na otwartym sercu i wciąż czeka na trzecią, która miałaby poprawić jakość jego życia, jednak wciąż ma za słabe płucka, by mógł zmierzyć się z tym trudnym doświadczeniem.

Ten mały, wspaniały chłopczyk każdego obdaruje promiennym uśmiechem, mimo wielkich trudności i przeciwności z jakimi mierzy się na co dzień. Bartuś nie słyszy, nie mówi, nie chodzi, nie może przeżywać swojego dzieciństwa tak jak każde inne, zdrowe dziecko.  Aby miał szansę na rozwój, na lepszą jakość życia potrzebna jest codzienna dawka dużej ilości leków i codzienna rehabilitacja, wizyty u lekarzy - co wiąże się z nieustającymi dojazdami. Bartuś potrzebuje również specjalistycznego wózka do poruszania się, bo jest coraz cięższy i zajmowanie się nim wymaga coraz więcej wysiłku.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, za każdą przekazaną złotówkę, którą będę mogła wykorzystać na potrzebne leki, rehabilitację i sprzęt. Pragnę ułatwić, poprawić jakość życia mojego dziecka w każdy możliwy sposób, bo jego życie jest dla mnie bezcenne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
731 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Surgota - awatar

Iwona Surgota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Zygmunt - awatar
Zygmunt
50
Klara - awatar
Klara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena Przytuła - awatar
Marzena Przytuła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij