Zbiórka Walcząc o życie - zdjęcie główne

Walcząc o życie

731 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Surgota - awatar

Iwona Surgota

Organizator zbiórki

Witam, jestem samotnie wychowującą mamą. Na co dzień opiekuję się dwójką dzieci. Jedno z nich to Bartuś. Bartuś ma 3 latka i choruje na HLHS (zespół niedorozwoju lewego serca), ujmując najprościej - tylko połowa serca utrzymuje to maleństwo przy życiu.

 Oznacza to, że Bartuś jest bardzo chory i walczy o swoje życie już od pierwszych godzin swojego pobytu na tym świecie. Pierwszy rok życia spędził w szpitalnej izolatce pozbawiony dotyku kochających go osób i ciepła rodzinnego domu. Do tej pory przeszedł już dwie operacje na otwartym sercu i wciąż czeka na trzecią, która miałaby poprawić jakość jego życia, jednak wciąż ma za słabe płucka, by mógł zmierzyć się z tym trudnym doświadczeniem.

Ten mały, wspaniały chłopczyk każdego obdaruje promiennym uśmiechem, mimo wielkich trudności i przeciwności z jakimi mierzy się na co dzień. Bartuś nie słyszy, nie mówi, nie chodzi, nie może przeżywać swojego dzieciństwa tak jak każde inne, zdrowe dziecko.  Aby miał szansę na rozwój, na lepszą jakość życia potrzebna jest codzienna dawka dużej ilości leków i codzienna rehabilitacja, wizyty u lekarzy - co wiąże się z nieustającymi dojazdami. Bartuś potrzebuje również specjalistycznego wózka do poruszania się, bo jest coraz cięższy i zajmowanie się nim wymaga coraz więcej wysiłku.

Będę wdzięczna za każdą pomoc, za każdą przekazaną złotówkę, którą będę mogła wykorzystać na potrzebne leki, rehabilitację i sprzęt. Pragnę ułatwić, poprawić jakość życia mojego dziecka w każdy możliwy sposób, bo jego życie jest dla mnie bezcenne.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
731 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Iwona Surgota - awatar

Iwona Surgota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Zygmunt - awatar
Zygmunt
50
Klara - awatar
Klara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marzena Przytuła - awatar
Marzena Przytuła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij