Zbiórka Kluska i wyrzuceni towarzysze - miniaturka zdjęcia

Kluska i wyrzuceni towarzysze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kluska i wyrzuceni towarzysze - zdjęcie główne

Kluska i wyrzuceni towarzysze

839 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kręcisz - awatar

Monika Kręcisz

Organizator zbiórki

Hej, jestem osobą, którą nie potrafi przejść obojętnie obok krzywdy zwierząt. Mam też szczęście do tego, że raz na jakiś czas moje drogi przetną się z kocimi biedami, które potrzebują pomocy. 

Ta zbiórka, jest skutkiem takiego zdarzenia. Pół roku temu, na podwórku kamienicy, w której mieszkam pojawiły się 4 koty. Ktoś z wyprowadzających się mieszkańców postanowił, że koty nie mogą pojechać z nimi do nowego domu i po prostu wyrzucił je za drzwi. Od tego czasu starałam się dokarmiać stado. Jeden z kotów został przygarnięty przez innego mieszkańca, reszta czekała na swoją kolejkę. Przyszła też kolej na Kluskę, którą zajęłam się razem z koleżanką. Po wizycie u weterynarza okazało się, że Kluska ma otwartą przepuklinę i potrzebuje zabiegu operacyjnego.  

Koszty zabiegu są dosyć wysokie, a my płacimy za wszystko z własnych pieniędzy. Oprócz mieszkającego z nami na stałe kocura, przygarnęłyśmy  w ramach domu tymczasowego jeszcze jedną burą biedę z podwórka (kotka miała dostać dom, ale osoba, która miała ją zabrać rozmyśliła się w ostatniej chwili). Kotka także odbyła wstępną wizytę u weterynarza (na szczęście przy mniejszym koszcie). Na zewnątrz czeka jeszcze jeden dokarmiany kot, któremu chcemy znaleźć dom. 

Zbieramy więc zarówno na sam zabieg przepukliny Kluski (i ewentualnej sterylizacji, jeśli okaże się, że kotka nie jest jeszcze po zabiegu), jak i na pokrycie przynajmniej części wydanych już u weterynarza środków. 

Koszty już zrealizowane (dla obu kotów z podwórka):

- odrobaczenie oraz środek na pchły

- badanie wstępne oraz oczyszczanie uszu

- leki na odporność 

- badanie krwi (w kierunku kociej białaczki)

Łącznie ok. 320 zł

Koszty planowanego zabiegu Kluski:

- koszt samego zabiegu przepukliny z ewentualną sterylizacją (w tym znieczulenie oraz wizyty kontrolne);

- koszt pełnego badania krwi;

- koszt kołnierza ochronnego;

- koszt kroplówki;

- koszt leków przeciwbólowych;

Łącznie ok. 570 zł.

Koszty najpewniej jeszcze wzrosną, ze względu na przyszłe szczepienia oraz oczekującego jeszcze na pomoc ostatniego kota z podwórka. Prosimy więc bardzo o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza wpłata bardzo się przyda. 

Mamy także nadzieję, że Kluska i jej towarzysze znajdą swoich nowych, odpowiedzialnych właścicieli, którzy nie potraktują ich tak bezdusznie jak poprzedni. 

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kręcisz - awatar

  Monika Kręcisz

  11.01.2019
  11.01.2019

  Kluska już po zabiegu! Teraz dochodzi do siebie. Okazało się, że przepuklina była jednak skutkiem nieprawidłowości po zabiegu sterylizacji. Koszt samej operacji okazał się trochę niższy (ze względu na brak sterylizacji), jednak w międzyczasie rozchorowała się druga przebywająca u nas kotka. Pieniądze, które udało się zaoszczędzić na zabiegu Kluski zostały przeznaczone na leczenie drugiego kota.
  Dlatego wszystkie wasze wpłaty bardzo się przydały! Jeszcze raz gorąco za nie dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 24 214

839 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Kręcisz - awatar

Monika Kręcisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta Sobczak - awatar
Marta Sobczak
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Soal - awatar
Soal
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij