Zbiórka Kluska i wyrzuceni towarzysze - miniaturka zdjęcia

Kluska i wyrzuceni towarzysze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kluska i wyrzuceni towarzysze - zdjęcie główne

Kluska i wyrzuceni towarzysze

839 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Monika Kręcisz - awatar

Monika Kręcisz

Organizator zbiórki

Hej, jestem osobą, którą nie potrafi przejść obojętnie obok krzywdy zwierząt. Mam też szczęście do tego, że raz na jakiś czas moje drogi przetną się z kocimi biedami, które potrzebują pomocy. 

Ta zbiórka, jest skutkiem takiego zdarzenia. Pół roku temu, na podwórku kamienicy, w której mieszkam pojawiły się 4 koty. Ktoś z wyprowadzających się mieszkańców postanowił, że koty nie mogą pojechać z nimi do nowego domu i po prostu wyrzucił je za drzwi. Od tego czasu starałam się dokarmiać stado. Jeden z kotów został przygarnięty przez innego mieszkańca, reszta czekała na swoją kolejkę. Przyszła też kolej na Kluskę, którą zajęłam się razem z koleżanką. Po wizycie u weterynarza okazało się, że Kluska ma otwartą przepuklinę i potrzebuje zabiegu operacyjnego.  

Koszty zabiegu są dosyć wysokie, a my płacimy za wszystko z własnych pieniędzy. Oprócz mieszkającego z nami na stałe kocura, przygarnęłyśmy  w ramach domu tymczasowego jeszcze jedną burą biedę z podwórka (kotka miała dostać dom, ale osoba, która miała ją zabrać rozmyśliła się w ostatniej chwili). Kotka także odbyła wstępną wizytę u weterynarza (na szczęście przy mniejszym koszcie). Na zewnątrz czeka jeszcze jeden dokarmiany kot, któremu chcemy znaleźć dom. 

Zbieramy więc zarówno na sam zabieg przepukliny Kluski (i ewentualnej sterylizacji, jeśli okaże się, że kotka nie jest jeszcze po zabiegu), jak i na pokrycie przynajmniej części wydanych już u weterynarza środków. 

Koszty już zrealizowane (dla obu kotów z podwórka):

- odrobaczenie oraz środek na pchły

- badanie wstępne oraz oczyszczanie uszu

- leki na odporność 

- badanie krwi (w kierunku kociej białaczki)

Łącznie ok. 320 zł

Koszty planowanego zabiegu Kluski:

- koszt samego zabiegu przepukliny z ewentualną sterylizacją (w tym znieczulenie oraz wizyty kontrolne);

- koszt pełnego badania krwi;

- koszt kołnierza ochronnego;

- koszt kroplówki;

- koszt leków przeciwbólowych;

Łącznie ok. 570 zł.

Koszty najpewniej jeszcze wzrosną, ze względu na przyszłe szczepienia oraz oczekującego jeszcze na pomoc ostatniego kota z podwórka. Prosimy więc bardzo o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza wpłata bardzo się przyda. 

Mamy także nadzieję, że Kluska i jej towarzysze znajdą swoich nowych, odpowiedzialnych właścicieli, którzy nie potraktują ich tak bezdusznie jak poprzedni. 

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Kręcisz - awatar

  Monika Kręcisz

  11.01.2019
  11.01.2019

  Kluska już po zabiegu! Teraz dochodzi do siebie. Okazało się, że przepuklina była jednak skutkiem nieprawidłowości po zabiegu sterylizacji. Koszt samej operacji okazał się trochę niższy (ze względu na brak sterylizacji), jednak w międzyczasie rozchorowała się druga przebywająca u nas kotka. Pieniądze, które udało się zaoszczędzić na zabiegu Kluski zostały przeznaczone na leczenie drugiego kota.
  Dlatego wszystkie wasze wpłaty bardzo się przydały! Jeszcze raz gorąco za nie dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 24 214

839 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Monika Kręcisz - awatar

Monika Kręcisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Marta Sobczak - awatar
Marta Sobczak
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Soal - awatar
Soal
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij