Suczka  na zdjeciu zostala wyrzucona dosłownie kilka dni temu w listopadzie 2017. 

Była stara, niepotrzebna, wyłysiała, jej siersc to jeden wielki filc. Mieszkała sobie na wiosce- "pachnie" w bardzo charakterystyczny sposob,a siersc jest z kawałkami odchodów krowich. Wiernie służyła za miskę resztek z chłopskiego stołu, za stary , spleśniały chleb-to standard na naszych terenach. Nigdy nie leczona, nie myta, pewnie nie dotykana, nie zaznała miłości człowieka. Dopóki była potrzebna bo szczekała, żyła w obejściu na łańcuchu. 

 Ta suka to symbol z czym zmagamy sie w Augustowie - niepotrzebne zwierzeta sa wyworzone na teren dzialania schroniska, bo zostana odlowione i dochowane. Liczba odlowow porzuconych zwierzat jest ogromna w skali roku. Sytuacja gospodarcza regionu -czyli migracje zarobkowe powoduja wyrzucanie wlasnych zwierzat .

Błagamy w imieniu tej starej porzucone suni o pieniądze na diagnostykę lekarska ,leczenie ,szczepienia , dobra karmę i groomera ... 

Niech to będzie dla suni najlepszy czas w jej życiu, szukamy jej domu, który pokocha , szukamy pieniędzy na badania i dobrą karmę . Szukamy dla niej ... dla tego symbolu wiejskiej pogardy ....


Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.